Dostawa wyposażenia oraz materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży hotelarskiej i usługowej w ZSiPO im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku

ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. KPT. HM. ANDRZEJA ROMOCKIEGO "MORRO" W BARLINKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00344218
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00344218/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-15 13:05
Lokalizacja
Barlinek, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c51c3f7-4cfb-46a6-9f94-750635a11027
Identyfikator
5971746093
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweElektryczny sprzęt gospodarstwa domowegoUrządzenia zaopatrzenioweMebleWyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowymŚrodki czyszcząceZabawkiArtykuły i sprzęt sportowyCzęści garderobyRóżne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczeniaMaszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebliRóżne produkty gotowe i elementy z nimi związaneRóżny sprzęt i artykuły biuroweAparatura kontrolna i badawczaOrganizatory i akcesoriaWorki i torbyRóżny sprzęt transportowy i części zapasowe

Wykonawcy

2 przyznane

ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 0
11 771,54 PLN
ALTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL · lot 2
4739,05 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344218 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia oraz materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży hotelarskiej i usługowej w ZSiPO im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH IM. KPT. HM. ANDRZEJA ROMOCKIEGO "MORRO" W BARLINKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381031117

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szosowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Barlinek

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsipo.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsipobarlinek.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cuwmysliborz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia oraz materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży hotelarskiej i usługowej w ZSiPO im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c51c3f7-4cfb-46a6-9f94-750635a11027

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344218

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00205728/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa wyposażenia oraz materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji kursów i szkoleń w branży hotelarskiej i usługowej w ZSiPO im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221377

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CUW.4171.55.2026.ReM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 350105,65 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia barmańskiego i akcesoriów gastronomicznych dla Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

39310000-8 - Urządzenia zaopatrzeniowe

4.5.5.) Wartość części: 120310,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia cateringowego, tekstyliów stołowych oraz akcesoriów porządkowych dla Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

39510000-0 - Wyroby włókiennicze w rodzaju używanych w gospodarstwie domowym

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.) Wartość części: 77982,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do animacji czasu wolnego i zajęć rekreacyjnych dla Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37520000-9 - Zabawki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

18300000-2 - Części garderoby

4.5.5.) Wartość części: 28115,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemów informatycznych, urządzeń fiskalnych oraz wyposażenia recepcyjno-sprzedażowego dla Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1d do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30100000-0 - Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli

44400000-4 - Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane

4.5.5.) Wartość części: 29108,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia biurowego dla Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1e do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30100000-0 - Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

44400000-4 - Różne produkty gotowe i elementy z nimi związane

4.5.5.) Wartość części: 41150,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia stanowisk sprzedaży i zaplecza sklepowego dla Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. kpt. hm. Andrzeja Romockiego „Morro” w Barlinku. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1f do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30193000-8 - Organizatory i akcesoria

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39100000-3 - Meble

18930000-7 - Worki i torby

34900000-6 - Różny sprzęt transportowy i części zapasowe

4.5.5.) Wartość części: 53440,65 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10631,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13844,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11771,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTARE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572982438

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11771,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty, która mogła zostać wybrana po uchyleniu się pierwotnie wybranego wykonawcy od zawarcia umowy zgodnie z art.263 ustawy, przewyższa kwotę ,którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny tej oferty

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4739,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22450,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4739,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTARE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572982438

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4739,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny tej oferty

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wykonawca , którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny tej oferty

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy