„Termomodernizacja wraz z rozbudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowie”(3)
GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344334
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 13:19
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43dbbe4d-9e0b-4e51-ae02-ad8cc3abb0ef
- Identyfikator
- 9261000601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344334 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja wraz z rozbudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowie”(3)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68/410 97 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krosnoodrzanskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krosnoodrzanskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizacja wraz z rozbudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowie”(3)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43dbbe4d-9e0b-4e51-ae02-ad8cc3abb0ef
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009191/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Termomodernizacja wraz z rozbudową budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnowie”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311883
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.2026.RS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje termomodernizację wraz z rozbudową budynku remizy Strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z niezbędną infrastrukturą na działce nr 122 w m. Czarnowo, gmina Krosno Odrzańskie. W ramach zamówienia należy wykonać: - wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, - docieplenie budynku płytami fasadowymi z wełny mineralnej, - ułożenie płytek ceramicznych 6x25 cm na elewacji frontowej w kolorze piaskowym, - zmiany w instalacjach kan. i elektrycznej, - montaż paneli fotowoltaicznych na dachu remizy liczba modułów – 10 szt. o łącznej mocy 5,7 kWp, - wykonanie schodów strychowych na poddasze nieużytkowe (prefabrykowany wyłaz na strych), - dobudowę garażu murowanego o wymiarach 5,85 x 11,70 m, - budowę zjazdu z drogi powiatowej, - budowę nowego zbiornika na ścieki bytowe, - budowę parkingu na samochody osobowe oraz budowę dojazdu do garażu o nawierzchni z tłucznia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ. Zamawiający wprowadził zmiany do pierwotnej dokumentacji projektowej. Zakres zmian dla prac związanych z termomodernizacją budynku OSP Czarnowo oraz zmiany związane wykonaniem prac budowlanych na budynku stanowią załącznik do dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na ogłoszone postępowanie nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |