Organizacja wypoczynku letniego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu

Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00344393
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00344393/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-15 13:26
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f4c5c43-d07f-4929-8933-e4a337231935
Identyfikator
6440015167
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcąUsługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

Wykonawcy

5 przyznanych

INDEX BIURO PODRÓŻY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKatowice, PL · lot 0
19 920 PLN
INDEX BIURO PODRÓŻY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKatowice, PL · lot 1
19 920 PLN
URSZULA STANISŁAWSKAPłock, PL · lot 2
48 749,85 PLN
URSZULA STANISŁAWSKAPłock, PL · lot 3
48 749,85 PLN
URSZULA STANISŁAWSKAPłock, PL · lot 4
38 999,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344393 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja wypoczynku letniego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 296 02 77

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: u.mysior@um.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,230674,ad11d1b0ba2abe60257576cd051b38b7.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja wypoczynku letniego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f4c5c43-d07f-4929-8933-e4a337231935

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344393

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256464

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.C.271.1.31.2026.UM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego w 2026 r. dla dzieci i młodzieży Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Sosnowcu z podziałem na 5 części.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
b) zakwaterowanie uczestników wypoczynku,
c) pełne wyżywienie uczestników wypoczynku,
d) opiekę pedagogiczną nad uczestnikami wypoczynku, sprawowaną przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje,
e) opiekę medyczną nad uczestnikami wypoczynku, w tym zakup leków,
f) opracowanie i realizację programu rekreacyjnego (zajęć i wycieczek) dla uczestników wypoczynku.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 - 5 zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
3) Nazwa Część 1 – TURNUS I - Organizacja 10 dniowego wypoczynku dla 8 wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych,

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 22400,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego w 2026 r. dla dzieci i młodzieży Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Sosnowcu z podziałem na 5 części.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
b) zakwaterowanie uczestników wypoczynku,
c) pełne wyżywienie uczestników wypoczynku,
d) opiekę pedagogiczną nad uczestnikami wypoczynku, sprawowaną przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje,
e) opiekę medyczną nad uczestnikami wypoczynku, w tym zakup leków,
f) opracowanie i realizację programu rekreacyjnego (zajęć i wycieczek) dla uczestników wypoczynku.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 - 5 zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
3) Nazwa Część 2 – TURNUS II - Organizacja 10 dniowego wypoczynku dla 8 wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 22400,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego w 2026 r. dla dzieci i młodzieży Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Sosnowcu z podziałem na 5 części.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
b) zakwaterowanie uczestników wypoczynku,
c) pełne wyżywienie uczestników wypoczynku,
d) opiekę pedagogiczną nad uczestnikami wypoczynku, sprawowaną przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje,
e) opiekę medyczną nad uczestnikami wypoczynku, w tym zakup leków,
f) opracowanie i realizację programu rekreacyjnego (zajęć i wycieczek) dla uczestników wypoczynku.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 - 5 zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
3) Nazwa Część 3 – TURNUS III - Organizacja 10 dniowego wypoczynku dla 25 wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 72000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego w 2026 r. dla dzieci i młodzieży Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Sosnowcu z podziałem na 5 części.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
b) zakwaterowanie uczestników wypoczynku,
c) pełne wyżywienie uczestników wypoczynku,
d) opiekę pedagogiczną nad uczestnikami wypoczynku, sprawowaną przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje,
e) opiekę medyczną nad uczestnikami wypoczynku, w tym zakup leków,
f) opracowanie i realizację programu rekreacyjnego (zajęć i wycieczek) dla uczestników wypoczynku.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 - 5 zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
3) Nazwa Część 4 – TURNUS IV - Organizacja 10 dniowego wypoczynku dla 25 wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 72000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego w 2026 r. dla dzieci i młodzieży Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Sosnowcu z podziałem na 5 części.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
b) zakwaterowanie uczestników wypoczynku,
c) pełne wyżywienie uczestników wypoczynku,
d) opiekę pedagogiczną nad uczestnikami wypoczynku, sprawowaną przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje,
e) opiekę medyczną nad uczestnikami wypoczynku, w tym zakup leków,
f) opracowanie i realizację programu rekreacyjnego (zajęć i wycieczek) dla uczestników wypoczynku.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 - 5 zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
3) Nazwa Część 5 – TURNUS V - Organizacja 10 dniowego wypoczynku dla 20 wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

4.5.5.) Wartość części: 57600,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19920,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19920,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INDEX Biuro Podróży Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6342558122

7.3.3) Ulica: ul. Stawowa 5/7

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-095

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19920,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-05 do 2026-07-14

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19920,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19920,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19920,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NDEX Biuro Podróży Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6342558122

7.3.3) Ulica: ul. Stawowa 5/7

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-095

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19920,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-23 do 2026-08-01

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pani Urszula Stanisławska Biuro Usług Turystycznych, Prywatny Ośrodek Kolonijno-Wczasowy "URSZULA"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7741007252

7.3.3) Ulica: ul. Szpitalna 39B

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-401

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48749,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-06-28 do 2026-07-07

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48750,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48750,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pani Urszula Stanisławska Biuro Usług Turystycznych, Prywatny Ośrodek Kolonijno-Wczasowy "URSZULA"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7741007252

7.3.3) Ulica: ul. Szpitalna 39B

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-401

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48749,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-16 do 2026-07-25

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38999,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43780,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38999,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pani Urszula Stanisławska Biuro Usług Turystycznych, Prywatny Ośrodek Kolonijno-Wczasowy "URSZULA"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7741007252

7.3.3) Ulica: ul. Szpitalna 39B

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-401

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38999,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-03 do 2026-08-12
2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi