Remont korytarzy i pomieszczeń budynku Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu oraz remont sali konferencyjnej Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej
PROKURATURA OKRĘGOWA W OSTROŁĘCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344401
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344401/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 13:27
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee62cae6-e4d8-4832-8568-542ee2131613
- Identyfikator
- 7581798137
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344401 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont korytarzy i pomieszczeń budynku Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu oraz remont sali konferencyjnej Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA OKRĘGOWA W OSTROŁĘCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550411384
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Tadeusza Kościuszki 19
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 29 767 07 00
1.5.8.) Numer faksu: zamowienia.poost@prokuratura.gov.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.poost@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-ostroleka
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ee62cae6-e4d8-4832-8568-542ee21316131.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont korytarzy i pomieszczeń budynku Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu oraz remont sali konferencyjnej Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee62cae6-e4d8-4832-8568-542ee2131613
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344401
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00156106/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont korytarza i pomieszczeń Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu i Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251423
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3004-7.261.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 364755,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach części I postępowania dot. remontu pomieszczeń Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu przewiduje się wykonanie m.in. następujących prac:1) Przenoszenie mebli.
2) Wymiana konstrukcji sufitu podwieszanego na korytarzu.
3) Wymiana płyt kasetonowych na korytarzu.
4) Prace elektryczne: wymiana oświetlenia i osprzętu elektrycznego wraz z oświetleniem ewakuacyjnym z dostosowaniem do obowiązujących przepisów (wymiana oświetlenia według opracowanej koncepcji).
5) Wymiana płytek podłogowych na płytki o podwyższonej klasie antypoślizgowości i ścieralności na korytarzu.
6) Wymiana płytek podłogowych na panele w 2 pokojach nr 121 i 122
7) Zerwanie boazerii panelowej
8) Usunięcie tynku mozaikowego oraz powłoki malarskiej z betonu oraz mechaniczne oczyszczenie powierzchni ścian na korytarzu
9) Dwukrotne malowanie wewnętrzne sufitów i ścian w pokojach 122 i 121
10) Nałożenie tynku dekoracyjnego oraz lameli na korytarzu
11) Demontaż ościeżnic drewnianych z przeznaczeniem do ponownego wbudowania
12) Demontaż drzwi szklanych na korytarzu i przekazanie do utylizacji
13) Montaż listew podłogowych
14) Zabezpieczenie i pozostawienie w tych samych miejscach istniejących urządzeń alarmowych, np. czujki ppoż. i włamania, kamery - w uzgodnieniu z Zamawiającym (system telewizji dozorowej na gwarancji).
15) Dokumentacja powykonawcza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 330486,24 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach części II postępowania dot. remontu sali konferencyjnej Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej, ul. B. Prusa 2, 07-300 Ostrów Mazowiecka.1) Przenoszenie mebli we wskazane miejsca.
2) Demontaż okien w połaci dachu – 4 szt.
3) Montaż okien dachowych połaciowych fabrycznie wykończonych, kompletnych z uszczelką BDX wraz z roletami montowanymi w kasetach.
4) Obróbki wokół okien (uzupełnienie wełny mineralnej wokół okien, szpachlowanie, wyrównanie oraz dwukrotne malowanie).
5) Okna drewniane lakierowane, obróbki blacharskie, kołnierz uszczelniający w kolorze grafit (kolorystyka, materiał oraz wygląd zewnętrzny pozostaje taki, jak obecnych okien).
6) Usunięcie starego tynku mozaikowego oraz powłoki malarskiej z betonu oraz mechaniczne oczyszczenie powierzchni ścian.
7) Malowanie wewnętrzne ścian i sufitu.
8) Wymiana oświetlenia na LED.
9) Wymiana oświetlenia na energooszczędne.
10) Dokumentacja powykonawcza.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 34269,12 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381330,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 579840,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 381330,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU AB Adam Bednarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 550046447
7.3.3) Ulica: ul. Lipowa 4
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 381330,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40604,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97420,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40604,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU AB Adam Bednarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 550046447
7.3.3) Ulica: ul. Lipowa 4
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40604,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |