Remont dachu w Domku Pod Kapturem w ramach zadania pn.: „Remont tzw. Domku Pod Kapturem w Golubiu-Dobrzyniu”

Gmina Miasto Golub-Dobrzyń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00344422
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00344422/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-15 13:30
Lokalizacja
Golub-Dobrzyń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be41a0df-eeaa-489a-90cf-2b68584e3087
Identyfikator
5030054345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneWykonywanie konstrukcji dachowychKładzenie płytek dachowychRoboty ciesielskieBudynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

Wykonawcy

1 przyznane

MR KONSERWACJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL · lot 0
484 083,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344422 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu w Domku Pod Kapturem w ramach zadania pn.: „Remont tzw. Domku Pod Kapturem w Golubiu-Dobrzyniu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118566

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac 1000-lecia 25

1.5.2.) Miejscowość: Golub-Dobrzyń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@golub-dobrzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.golub-dobrzyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1302477

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu w Domku Pod Kapturem w ramach zadania pn.: „Remont tzw. Domku Pod Kapturem w Golubiu-Dobrzyniu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be41a0df-eeaa-489a-90cf-2b68584e3087

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344422

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041082/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont dachu w Domku pod Kapturem w ramach zadania pn. "Remont tzw. Domku pod Kapturem w Golubiu-Dobrzyniu"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230658

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu inwestycji pn. Remont dachu w Domku Pod Kapturem w ramach zadania pn.: „Remont tzw. Domku Pod Kapturem w Golubiu-Dobrzyniu”. Zakres robót obejmuje:
- wymianę wtórnej więźby dachowej, z odtworzeniem jej pierwotnego, XVIII-wiecznego, ustroju dachowego oraz geometrii,
- wymianę wtórnego pokrycia dachowego ceramicznego na nowe, przy zachowaniu pierwotnej formy dachówki ceramicznej esówki wraz z opierzeniem i orynnowaniem,
- naprawę komina,
- wymianę elementów konstrukcyjnych ścian drewnianych podcienia (słupy i wieńce) wraz z zamurowaniem kwater szachulca,
- umieszczenie w miejscu realizacji inwestycji tablicy z informacjami na temat zadania zgodnie z wytycznymi.
Szczegółowe obowiązki Wykonawcy zostały określone w projekcie umowy, stanowią-cym załącznik nr 12 do niniejszej SWZ.
Przedmiary dołączone są wyłącznie pomocniczo w celu sporządzenia kalkulacji własnej. Wykonawca powinien pamiętać, bez względu na jakiekolwiek ograniczenia zasugerowane przez opis każdej pozycji i/lub wyjaśnienie, że cena przedstawiona w ofercie stanowi zapłatę za prace wykonane i zakończone pod każdym względem. Uważa się, że Wykonawca wziął pod uwagę wszystkie wymagania i zobowiązania bez względu na to czy zostały określone czy zasugerowane w przedmiarze. Wypełniony kosztorys ofertowy (sporządzony zgodnie z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zamieszczonymi na stronie https://www.gov.pl/web/kultura/ochrona-zabyt-kow-2026 (m.in. w celach dokonywania rozliczeń w przypadku wystąpienia robót dodatkowych, zamiennych lub zaniechanych) należy przedłożyć po podpisaniu umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261211-6 - Kładzenie płytek dachowych

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 484083,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 574096,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 484083,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MR Konserwacja Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5273000763

7.3.3) Ulica: Okopowa 59A/97

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-043

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 484083,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane