„Budowa sali w Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej” „Budowa domków turystycznych na terenie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej”
Gmina Zgierz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344458
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344458/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 13:35
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-656fed39-f497-4864-bfa8-4d0deb00dbbe
- Identyfikator
- 7322011556
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344458 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sali w Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej”
„Budowa domków turystycznych na terenie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zgierz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łęczycka
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminazgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/pn/gminazgierz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa sali w Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej”„Budowa domków turystycznych na terenie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-656fed39-f497-4864-bfa8-4d0deb00dbbe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344458
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047130/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa domków turystycznych na terenie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej
1.1.11 Budowa sali w Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Budowa sali w Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej” i projekt „Budowa domków turystycznych na terenie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej” są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248656
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, dostawa i montaż w ramach zadań inwestycyjnych pn.:
A. „Budowa domków turystycznych na terenie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej”. W ramach zadania planowana jest budowa dziesięciu budynków usług turystyki w zabudowie szeregowej, w dwóch ciągach po pięć budynków wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, budowa oczyszczalni ścieków oraz roboty rozbiórkowe.
B. „Budowa sali w Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji
w Dzierżąznej”. W ramach zadania planowana jest budowa budynku użyteczności publicznej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.
Zadania realizowane będą na działce o numerze ewidencyjnym 226/2, położonej w miejscowości Dzierżązna w gminie Zgierz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ponieważ cena najkorzystniejszej oferty (22 939 500,00 zł) przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (18 730 322,75 zł).| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |