Przebudowa drogi gminnej nr 200517W w miejscowości Rozwadów
Gmina Sarnaki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344514
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344514/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 13:43
- Lokalizacja
- Sarnaki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5901bc8-4d52-4bfc-8dc7-454a9659e761
- Identyfikator
- 4960206961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344514 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 200517W w miejscowości Rozwadów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sarnaki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237687
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Berka Joselewicza 3
1.5.2.) Miejscowość: Sarnaki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-220
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: (83) 359 91 98
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@sarnaki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sarnaki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5901bc8-4d52-4bfc-8dc7-454a9659e7611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 200517W w miejscowości Rozwadów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5901bc8-4d52-4bfc-8dc7-454a9659e761
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344514
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050623/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej nr 200517W w miejscowości Rozwadów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281668
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPiI.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 496091,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 200517W (klasa drogi: D) w miejscowości Rozwadów, zlokalizowanej na działce o nr. ewid. 112, na odcinku o długości 347,00 mb. W ramach realizacji zadania Wykonawca zobowiązany jest zrealizować następujący zakres prac:
1) wykonanie robót przygotowawczych i rozbiórkowych, w tym robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych oraz rozbiórki istniejących elementów pasa drogowego,
2) wykonanie robót ziemnych obejmujących korytowanie pod projektowaną nawierzchnię jezdni oraz mechaniczne ścinanie i uzupełnianie poboczy,
3) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm,
4) wykonanie nowej nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o szerokości 3,50 m,
5) wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa łamanego o szerokości 0,50 m,
6) przebudowę istniejących zjazdów do nieruchomości przy użyciu kruszywa łamanego,
7) wykonanie remontu systemu odwodnienia drogi (odprowadzenie wód opadowych i roztopowych do istniejących muld trawiastych),
8) regulację pionową istniejących studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych,
9) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
10) sporządzenie kompletnej dokumentacji powykonawczej wraz z inwentaryzacją geodezyjną i kosztorysem powykonawczym,
11) uporządkowanie i doprowadzenie do stanu pierwotnego terenu działki w rejonie prowadzonych prac,
Wykonawca robót jest zobowiązany do opracowania projektu organizacji ruchu na czas robót na koszt własny. Wykonawca jest ponadto zobowiązany do wykonania i utrzymania na własny koszt wykonanego oznakowania tymczasowego robót przez cały okres realizacji, a także jego demontażu po robotach i powinien to uwzględnić w cenie ofertowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ, który obejmuje następujące dokumenty:
a) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
b) Materiały do zgłoszenia robót budowlanych,
c) Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 274452,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 386645,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 274452,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „MIKST” Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 710010598
7.3.3) Ulica: ul. Gdańska
7.3.4) Miejscowość: Węgrów
7.3.5) Kod pocztowy: 07-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 274452,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-15 do 2026-09-30| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |