Zakup i dostawa kontenerów i pojemników na odpady
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŁĄCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344564
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344564/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-15 13:51
- Lokalizacja
- Łącko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0cde0ce8-60bf-4e87-b63e-872c9e8f8471
- Identyfikator
- 7342647493
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344564 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa kontenerów i pojemników na odpady
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŁĄCKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491936095
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łącko
1.5.2.) Miejscowość: Łącko
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-390
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_zgk@lacko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lacko.pl/zgk.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0cde0ce8-60bf-4e87-b63e-872c9e8f84711.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa kontenerów i pojemników na odpady2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cde0ce8-60bf-4e87-b63e-872c9e8f8471
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344564
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00082609/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa kontenerów i pojemników na odpady
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Rozbudowa punktów selektywnego zbierania odpadów w Gminie Łącko” nr FEMP.02.13-IZ.00-0294/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233253
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGK.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I Zakup i dostawa kontenerów KP7 i mniejszych1. Przedmiot zamówienia.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę nowych kontenerów i pojemników na odpady tj.:
- kontener KP7 (7m³) w kolorze niebieskim, przystosowany do składowania papieru i tektury, zamknięty z wrzutem z góry, z klapą na krótszym boku – 2 szt.
- kontener KP7 (7m³) w kolorze żółtym, przystosowany do składowania metali i tworzyw sztucznych, otwarty, z klapą na krótszym boku, wyposażony w siatkę i plandekę – 2 szt.
- kontener KP7 (7m³) w kolorze zielonym, przystosowany do składowania szkła, otwarty, z klapą na krótszym boku, wyposażony w siatkę i plandekę – 2 szt.
- kontener KP7 (7m³) w kolorze czarnym, przystosowany do składowania odpadów budowlanych, otwarty, z klapą na krótszym boku, wyposażony w siatkę i plandekę – 2 szt.
- kontener KP7 (7m³) w kolorze czarnym, przystosowany do składowania odpadów wielkogabarytowych, otwarty, z drzwiami dwuskrzydłowymi na potrójnych zawiasach na krótszym boku, centralne zamykanie drzwi, wyposażony w siatkę i plandekę – 2 szt.
- kontener KP7 (7m³) w kolorze czarnym, przystosowany do składowania opon, otwarty, z drzwiami dwuskrzydłowymi na potrójnych zawiasach na krótszym boku, centralne zamykanie drzwi, wyposażony w siatkę i plandekę – 2 szt.
- kontener KP7 (7m³) w kolorze czarnym przystosowany do składowania odzieży i tekstyliów, otwarty, z klapą na krótszym boku, wyposażony w siatkę i plandekę – 2 szt.
- pojemnik o pojemności 750 l – w kolorze zielonym, przystosowany do składowania świetlówek - 2 szt.
- pojemnik min. 500 l do 550 l w kolorze zielonym z polietylenu, przystosowany do składowania akumulatorów, kwasoodporny, zamykany, przystosowany do transportu przez wózek widłowy, z napisem „Zużyte akumulatory” – 4 szt.
- pojemnik 240 l, w kolorze zielonym, przystosowany do składowania w leków, plastikowy, zamykany, z napisem „LEKI” – 2 szt.
Wymagania minimalne dla kontenerów KP7:
- wersja uniwersalna hakowo-bramowa,
- boki z blachy min. 2,5 mm,
- podłoga z blachy min. 3 mm,
- pokrywa z blachy min. 2 mm,
- kontenery zabezpieczone antykorozyjnie, malowane farbą nawierzchniową,
- zaczepy do zamontowania siatki lub plandeki,
- rolki jezdne,
- wzmacniane boki,
- posiadające wręgi i wzmocnienie między nimi.
Wykonawca umieści na kontenerach i pojemnikach:
• trwałe napisy w kolorze czarnym (w kolorze białym na czarnych kontenerach):
- nazwę frakcji odpadów odpowiednio do koloru kontenera. Wielkość liter 100 mm, grubość 15 mm,
- Zakład Gospodarki Komunalnej w Łącku. Wielkość liter: wysokość 50-60 mm, grubość 5mm,
• trwałe oznaczenia wg wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ tj.:
- logo Gminy Łącko,
- logo Zakładu Gospodarki Komunalnej w Łącku,
- informacja o współfinansowaniu zakupu ze środków UE,
2. Dostawa przedmiotu zamówienia:
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć:
• 7 szt. kontenerów KP7, 1 szt. kontener na świetlówki, 2 szt. kontenery na akumulatory, 1 szt. pojemnik 120 l, na własny koszt i ryzyko na PSZOK w Łącku, 33-390 Łącko, dz. 1912/1, Gmina Łącko
oraz
• 7 szt. kontenerów KP7, 1 szt. kontener na świetlówki, 2 szt. kontenery na akumulatory, 1 szt. pojemnik 120 l, na własny koszt i ryzyko PSZOK w Jazowsku, 33-389 Jazowsko, dz. 593/3, Gmina Łącko.
3. Gwarancja:
Wykonawca zobowiązany będzie do udzielenia gwarancji na dostarczone przedmioty zamówienia na okres minimum 24 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego przedmiotu zamówienia. Okres gwarancji stanowi poza cenowe kryterium oceny ofert (Wykonawca może zaproponować wydłużony termin gwarancji, za co uzyska odpowiednią ilość punktów).
4. Przedmioty zamówienia winny być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne, bez uszkodzeń i odpowiadać standardom jakościowym i technicznym wynikającym z funkcji i przeznaczenia, zgodnie ze specyfikacją oraz winny być wolne od wad fizycznych i prawnych.
5. Zgłoszenie wad przedmiotów zamówienia będzie dokonywane pisemnie (e-mail) przez osoby upoważnione przez Zamawiającego.
6. Przedmiot zamówienia nie może posiadać napisów reklamowych czy też oznaczenia innej firmy, z wyłączeniem oznaczeń producenta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 139318,38 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II Zakup i dostawa kontenerów na odzież używaną i tekstylia1. Przedmiot zamówienia.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę 16 sztuk fabrycznie nowych, jednokomorowych kontenerów na używaną odzież i tekstylia.
Kontenery winny spełniać następujące wymagania:
Wymiar (+/-200mm dla każdej z długości): 1150 mm x 1250 mm x 2200 mm,
Pojemność: min. 2,5 m³,
Konstrukcja z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 1,5 mm z powłoką antygrafiti, kolor RAL6029
Dach o konstrukcji umożliwiającej spływanie na zewnątrz wody opadowej,
Wyposażony w bezpieczny podajnik do wrzucania tekstyliów z systemem zabezpieczającym kradzież ubrań z pojemnika,
Drzwi z uszczelką gumową na przylgni wokół ramy, ryglowane trzypunktowo, z klamką zabezpieczoną obejmą utrudniającą jej wyłamanie.
Regulowane stopy.
Wykonawca umieści na pojemnikach:
• trwałe napisy w kolorze czarnym:
- nazwę frakcji odpadów: wielkość liter 150 mm, grubość 20 mm
- Zakład Gospodarki Komunalnej w Łącku. Wielkość liter: wysokość 50-60 mm, grubość 5mm
• trwałe oznaczenia wg wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ tj.:
- logo Gminy Łącko,
- logo Zakładu Gospodarki Komunalnej w Łącku,
- informacja o współfinansowaniu zakupu ze środków UE,
2. Dostawa przedmiotu zamówienia:
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kontenery do tymczasowych miejsc przechowania tj.: na Oczyszczalnię ścieków w Łącku,33-390 Łącko, dz. 1912/1, Gmina Łącko.
3. Gwarancja:
Wykonawca zobowiązany będzie do udzielenia gwarancji na dostarczone przedmioty zamówienia na okres minimum 24 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego przedmiotu zamówienia. Okres gwarancji stanowi poza cenowe kryterium oceny ofert (Wykonawca może zaproponować wydłużony termin gwarancji, za co uzyska odpowiednią ilość punktów).
4. Przedmioty zamówienia winny być nowe, nieużywane bez uszkodzeń i odpowiadać standardom jakościowym i technicznym wynikającym z funkcji i przeznaczenia, zgodnie ze specyfikacją oraz winny być wolne od wad fizycznych i prawnych.
5. Zgłoszenie wad przedmiotów zamówienia będzie dokonywane pisemnie (e-mail) przez osoby upoważnione przez Zamawiającego.
6. Przedmiot zamówienia nie może posiadać napisów reklamowych czy też oznaczenia innej firmy, z wyłączeniem oznaczeń producenta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 57687,36 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III Zakup i dostawa pojemników na elektroodpady1. Przedmiot zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 16 szt. fabrycznie nowych, wolnych od wad produkcyjnych i prawnych pojemników (stacji) przystosowanych do zbiórki drobnych elektrośmieci tj. ładowarki, telefony, żarówki led, pozostałe żarówki, baterie, płyty CD/DVD, tonery.
Stacje winny spełniać następujące kryteria:
- gablota zawierająca 7 wkładów (pojemników) o pojemności ok. 30 l każdy z osobnym wrzutem, opisem rodzaju odpadu i piktogramem.
- wykonanie: stal ocynkowana o grubości min. 2 mm, odporna na warunki atmosferyczne,
- stacja, tj. 2 gabloty aluminiowe ze szkłem bezpiecznym, z zamykaniem na klucz, z wrzutami do stacji z jednej strony, mocowana do dwóch profili stalowych z możliwością montażu do podłoża.
Minimalne parametry stacji:
• Wysokość stacji: 200 -210 cm
• Szerokość: 116 -120 cm
• Głębokość: 30-35 cm
• Wysokość konstrukcji od podłoża: 40 cm
• Wysokość gabloty: 100-110 cm
• Szerokość gabloty: 95-100cm
• Wysokość piktogramów: 24 -30 cm
• Wrzuty do stacji umieszczone na wysokości 150-160 cm
Wykonawca umieści na każdej stacji trwałe oznaczenia wg wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ tj.:
- logo Gminy Łącko,
- logo Zakładu Gospodarki Komunalnej w Łącku,
- informacja o współfinansowaniu zakupu ze środków UE,
2. Dostawa przedmiotu zamówienia:
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kontenery do tymczasowego miejsca przechowania tj.: na Oczyszczalnię ścieków w Łącku, 33-390 Łącko, dz. 1912/1, Gmina Łącko.
3. Gwarancja:
Wykonawca zobowiązany będzie do udzielenia gwarancji na dostarczone przedmioty zamówienia na okres minimum 24 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego przedmiotu zamówienia. Okres gwarancji stanowi poza cenowe kryterium oceny ofert (Wykonawca może zaproponować wydłużony termin gwarancji, za co uzyska odpowiednią ilość punktów).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 199140,95 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV Zakup i dostawa pojemników na psie odchody1. Przedmiot zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 10 szt. nowych, wolnych od wad fabrycznych i prawnych pojemników przystosowanych do zbiórki psich odchodów.
Pojemniki winny spełniać następujące kryteria:
• obudowa z blachy ocynkowanej, malowana proszkowo RAL 6029, zamykana na zamek, mocowana do dwóch profili stalowych z możliwością montażu do podłoża,
• wyposażenie: wewnętrzny nierdzewny pojemnik (wkład) o pojemności 40-50 litrów,
• montaż obudowy do profili na wysokości 80-90 cm.
Wykonawca umieści na pojemnikach:
• trwałe oznaczenia wg wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ tj.:
- logo Gminy Łącko,
- logo Zakładu Gospodarki Komunalnej w Łącku,
- informacja o współfinansowaniu zakupu ze środków UE
• napis „POJEMNIK NA PSIE ODCHODY” – wysokość liter 60 mm, szerokość 5 mm.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia:
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kontenery do tymczasowego miejsca przechowania tj.: na Oczyszczalnię ścieków w Łącku, 33-390 Łącko, dz. 1912/1, Gmina Łącko.
3. Gwarancja:
Wykonawca zobowiązany będzie do udzielenia gwarancji na dostarczone przedmioty zamówienia na okres minimum 24 miesięcy licząc od daty odbioru końcowego przedmiotu zamówienia. Okres gwarancji stanowi poza cenowe kryterium oceny ofert (Wykonawca może zaproponować wydłużony termin gwarancji, za co uzyska odpowiednią ilość punktów).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 4849,51 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133386,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172778,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 133386,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TENIR SERWIS Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 008069988
7.3.3) Ulica: Piłsudskiego 141
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 92-318
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 133386,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:
W niniejszym postępowaniu na realizację zadania - Część II Zakup i dostawa kontenerów na odzież używaną i tekstylia do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, tj. do dnia 22.05.2026 r. do godziny 12:00 wpłynęły trzy oferty:
1. PPHU TOREX Włodzimierz Łysiak, ul. Bojerowa 5, 94-124 Łódź
Cena oferty brutto: 61 500,00 PLN
Okres gwarancji 36: m-cy
2. „4M” M. Zięciak, J.Gałęska, P. Gałęski, R.Rabęda Sp. Jawna, ul. Gubińska 16, 66-600 Krosno Odrzańskie
Cena oferty brutto: 62 543,04 PLN
Okres gwarancji 36: m-cy
3. Abrys Technika Sp. z o.o., ul. Wiślana 46, 60-401 Poznań
Cena oferty brutto: 49 003,20 PLN
Okres gwarancji 36: m-cy
Oferta Wykonawcy nr 1 PPHU TOREX Włodzimierz Łysiak, ul. Bojerowa 5, 94-124 Łódź została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 12 Pzp - Wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą.
Oferta Wykonawcy nr 2 „4M” M. Zięciak, J. Gałęska, P. Gałęski, R. Rabęda Sp. Jawna, ul. Gubińska 16, 66-600 Krosno Odrzańskie została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b Pzp – Wykonawca nie spełnił warunków udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej.
Oferta Wykonawcy nr 3 Abrys Technika Sp. z o.o., ul. Wiślana 46, 60-401 Poznań została odrzucona na podstawie z art. 226 ust. 1 pkt 8 Pzp – Oferta Wykonawcy zawiera rażąco niską cenę lub koszt w stosunku do przedmiotu zamówienia.
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182630,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187452,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182630,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAZAR Polska Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 362266252
7.3.3) Ulica: Plac Powstańców Warszawy
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-030
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182630,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |