Budowa izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych budynku wraz z instalacją drenażu budynku przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344587
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 13:54
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff6df93d-37bd-45bb-b7df-38f25e406171
- Identyfikator
- 8861984605
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344587 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych budynku wraz z instalacją drenażu budynku przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005811387
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kilińskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mops.walbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,232963,dae4f84d26b93bef86b9d24ebbade620.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych budynku wraz z instalacją drenażu budynku przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff6df93d-37bd-45bb-b7df-38f25e406171
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031202/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa izolacji przeciwwilgociowej ścian fundamentowych budynku wraz z instalacją drenażu budynku przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283770
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DO/3210/3/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa izolacji przeciwwilgociowej budynku wraz z instalacją drenażu budynku przy ul. Mickiewicza 26 w Wałbrzychu.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
- wykonanie drenażu opaskowego wraz z wpięciem do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej,
- wykonanie izolacji pionowej i poziomej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki do SWZ: Projekt umowy, dokumentacja projektowa i STWiORB
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793 – dalej ustawa Pzp), unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż cena oferty najkorzystniejszej (358 000,00 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (195 400,00 zł),a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |