Obsługa geodezyjna Urzędu Gminy Jabłonna na lata 2026-2028
GMINA JABŁONNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344588
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-15 13:54
- Lokalizacja
- Jabłonna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5cc9f157-cade-4b5f-905c-380e138e46f9
- Identyfikator
- 5361771514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne naukowe i techniczneUsługi sporządzania map
Wykonawcy
1 przyznane
"OPTIMUM-GEO" Ł. MATUSIAK, J. SOŁGAŁA SPÓŁKA CYWILNAWarszawa, PL · lot 0
300 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344588 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa geodezyjna Urzędu Gminy Jabłonna na lata 2026-2028
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.jablonna.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa geodezyjna Urzędu Gminy Jabłonna na lata 2026-20282.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5cc9f157-cade-4b5f-905c-380e138e46f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029823/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Obsługa geodezyjna urzędu gminy Jabłonna lata 2026-2028
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych usług, które zostały przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu nr 2023/BZP 00493545/01 z dnia 14.11.2023 dla postępowania nr ZP.271.1.52.2023 „OBSŁUGA GEODEZYJNA URZĘDU GMINY JABŁONNA NA LATA 2024-2026 (2)” i jest zgodne z jego przedmiotem, a jego wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 300000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na obsłudze geodezyjnej Urzędu Gminy Jabłonna, w zakresie sporządzania map, badań katastralnych oraz usług pomiarowych .
4.5.3.) Główny kod CPV: 71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71354000-4 - Usługi sporządzania map
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „OPTIMUM-GEO” Ł. Matusiak, J. Sołgała spółka cywilna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522155640
7.3.3) Ulica: Grzybowa 5 lok. 26
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-498
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-11-30| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |