Naprawa ściany działowej w Sali Baletowej budynku „E” Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00344615
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00344615/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-15 13:57
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-efab1426-e7ab-4113-9a8a-3d80f4342282
Identyfikator
8971546349
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie ścianek działowychInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty malarskie i szklarskiePokrywanie podłóg i ścianTynkowanieInstalowanie wyrobów metalowych

Wykonawcy

1 przyznane

K-2 BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSiechnice, PL · lot 0
220 673,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344615 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa ściany działowej w Sali Baletowej budynku „E” Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275748

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II nr 2

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-043

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amkl.edu.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amuz.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/amuz_wroc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa ściany działowej w Sali Baletowej budynku „E” Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efab1426-e7ab-4113-9a8a-3d80f4342282

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344615

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00127115/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Naprawa ściany działowej w Sali Baletowej budynku E Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268302

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIZP.262.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 168670,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie naprawy ściany w Sali Baletowej w budynku „E” Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na podstawie dokumentacji projektowej obejmującej Projekt wykonawczy, przedmiar robót, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych autorstwa mgr. inż. arch. Tomasza Bieguna opracowanej w listopadzie 2025 r.
2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonać w szczególności:
2.1 Demontaż wszelkich elementów instalacyjnych (w tym gniazdka i okablowanie) oraz wykończeniowych (w tym pochwytu i luster) na ścianie będącej przedmiotem naprawy oraz prostopadłej przedściance w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia robót.
2.2 Demontaż sufitu podwieszanego od strony korytarza w zakresie niezbędnym do prawidłowego przeprowadzenia prac naprawczych.
2.3 Demontaż listew podłogowych i warstw podłogi podniesionej wraz z konstrukcją w zakresie niezbędnym do prawidłowego przeprowadzenia prac naprawczych.
2.4 Demontaż fragmentu prostopadłej przedścianki z lustrem w zakresie niezbędnym do prawidłowego przeprowadzenia naprawy.
2.5 Rozbiórkę ściany od poziomu górnego stropu do wysokości mocowania listew brzegowych sufitu podwieszonego w korytarzu (ok. 2 m wysokości).
2.6 Wykonanie wieńca żelbetowego na koronie fragmentu ściany pozostałego po rozbiórce.
2.7 Wykonanie ścianki akustycznej z płyt G-K na wieńcu do wysokości górnego stropu z uwzględnieniem systemowych dylatacji obwodowych i izolacji akustycznej.
2.8 Naprawa zarysowań ściany od strony korytarza i Sali Baletowej.
2.9 Wykonanie suchej zabudowy ściennej z płyt gipsowo-kartonowych montowanych w systemie klejenia całopowierzchniowego, z wykończeniem tapetą z włókna szklanego na ścianie od strony korytarza.
2.10 Wykonanie przedścianki z płyt gipsowo-kartonowych na systemowej konstrukcji samonośnej na ścianie od strony Sali Baletowej.
2.11 Odtworzenie zdemontowanych fragmentów sufitów podwieszonych i podłogi podniesionej z wszystkimi warstwami podłogowymi.
2.12 Odtworzenie zdemontowanego fragmentu istniejącej prostopadłej przedścianki.
2.13 Odtworzenie elementów instalacyjnych (w tym gniazdek i okablowania).
2.14 Wykonanie prac malarskich.
2.15 Wykonanie okładziny z płyt ściennych zabezpieczających z żywicy winylowej (lub rozwiązanie równoważne) od strony Sali Baletowej.
2.16 Montaż wszelkich elementów instalacyjnych oraz wykończeniowych na ścianie oraz prostopadłej przedściance (w tym pochwytu i luster).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220673,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 220673,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 220673,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: K-2 Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 542808277

7.3.3) Ulica: ul. Kalinowa 8a/1

7.3.4) Miejscowość: Siechnice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-011

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 220673,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane