„Zakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Gminy Krasiczyn”- w ramach obszaru D „Programu wyrównywaniu różnic między regionami III”

Gmina Krasiczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00344668
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00344668/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-15 14:05
Lokalizacja
Krasiczyn, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c5e5fd6-50cd-4067-8848-00446a456545
Identyfikator
7952306313
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Autobusy i autokary

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344668 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Gminy Krasiczyn”- w ramach obszaru D „Programu wyrównywaniu różnic między regionami III”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krasiczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krasiczyn 177

1.5.2.) Miejscowość: Krasiczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-741

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krasiczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krasiczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c5e5fd6-50cd-4067-8848-00446a456545

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Gminy Krasiczyn”- w ramach obszaru D „Programu wyrównywaniu różnic między regionami III”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c5e5fd6-50cd-4067-8848-00446a456545

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344668

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070738/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Zakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych dla Gminy Krasiczyn”- w ramach obszaru D „Programu wyrównywaniu różnic między regionami III”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320697

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, sprawnego technicznie, wolnego od wad fizycznych i prawnych przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich. 2. Dostawa do siedziby zamawiającego: Krasiczyn 177 37-741 Krasiczyn, wraz z dostarczeniem kompletu dokumentów niezbędnych do tej rejestracji (homologacja). Koszt dostarczenia pojazdu do siedziby Zamawiającego leży w całości po stronie Wykonawcy. 4. Przeglądy w cenie: Cena oferty musi obejmować koszty wszystkich przeglądów gwarancyjnych (pełna usługa serwisowa + części, filtry itp. + wszystkie płyny eksploatacyjne i oleje) w całym okresie gwarancji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34121000-1 - Autobusy i autokary

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

BRAK ZŁOŻONYCH OFERT
2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy