Organizacja 3 warsztatów wyjazdowych „Wychowanie do wartości”–kompleksowa usługa zakwaterowania z wyżywieniem,salami szkoleniową i do opieki nad dziećmi dla uczestników projektu „Moja siła to rodzina”
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344674
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344674/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-15 14:05
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e030c63-1573-49d3-912f-365fbdb40330
- Identyfikator
- 9372686990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344674 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja 3 warsztatów wyjazdowych „Wychowanie do wartości”–kompleksowa usługa zakwaterowania z wyżywieniem,salami szkoleniową i do opieki nad dziećmi dla uczestników projektu „Moja siła to rodzina”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bielsko-biala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-bielsko.logintrade.net/zapytania_email,232752,4cbed35244e89370ddb6b9c9439a21a3.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja 3 warsztatów wyjazdowych „Wychowanie do wartości”–kompleksowa usługa zakwaterowania z wyżywieniem,salami szkoleniową i do opieki nad dziećmi dla uczestników projektu „Moja siła to rodzina”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e030c63-1573-49d3-912f-365fbdb40330
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344674
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041961/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Organizacja warsztatu wyjazdowego "Wychowanie do wartości" (projekt "Wygrana rodzina")
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Nazwa projektu: Moja siła to rodzina. Nazwa Programu: Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, działanie 5.1 „Innowacje społeczne (innowacyjne działania społeczne)”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297943
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.68.2026.NGA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zakwaterowania w hotelu/ośrodku/pensjonacie/domu wczasowym – zwanym dalej „Obiektem”, wraz z wyżywieniem oraz zapewnienie sali szkoleniowej oraz sali do opieki nad dziećmi podczas trzech wyjazdowych warsztatów dla uczestników projektu „Moja siła to rodzina”, realizowanego przez Miasto Bielsko-Biała, w ramach Projektu „Moja siła to rodzina”, zwanego dalej „Projektem”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, działanie 5.1 „Innowacje społeczne (innowacyjne działania społeczne)” pod nazwą Warsztaty „Wychowanie do wartości i planowanie przyszłości, czyli scenariusze rodziną pisane”.
Zamówienie obejmuje organizację 3 (trzech) wyjazdów dla uczestników projektu realizowanego przez Zamawiającego, na terenie Polski, w odległości nie bliższej niż 30 km i nie dalszej niż 400 km od Bielska-Białej (liczone od siedziby Zamawiającego tj. Plac Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała):
Grupa 1: termin 15.07.2026 r. – 19.07.2026 r.
Grupa 2: termin 22.07.2026 r. – 26.07.2026 r.
Grupa 3: termin 05.08.2026 r. – 09.08.2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 133115,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 133115,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "RADOCZA PARK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6792916946
7.3.3) Ulica: Wapienna 2
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-544
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 133115,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-15 do 2026-08-098.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji zamówienia - Zamówienie będzie realizowane w trzech wyznaczonych terminach tj.:• 15-19 lipca 2026 r
• 22-26 lipca 2026 r.
• 5-9 sierpnia 2026 r.
Wartość Umowy jest maksymalną wartością zobowiązania - rozliczenie nastąpi w oparciu o faktyczną liczbę osób, które rzeczywiście skorzystały z noclegu i wyżywienia w obiekcie, zgodnie z zapisami Umowy.
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |