Wykonanie prac remontowych w budynku Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego w Rabce Zdroju
"UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344847
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 14:26
- Lokalizacja
- Rabka-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed0bd0a0-641f-470e-96a4-2996601df462
- Identyfikator
- 7350008661
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344847 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych w budynku Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego w Rabce Zdroju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491971074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Orkana 49
1.5.2.) Miejscowość: Rabka-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-700
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko-rabka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed0bd0a0-641f-470e-96a4-2996601df4621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka Akcyjna z udziałem Skarbu Państwa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowych w budynku Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego w Rabce Zdroju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed0bd0a0-641f-470e-96a4-2996601df462
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033063/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie prac remontowych w budynku Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego w Rabce Zdroju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273509
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.10.TP.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w wybranych pomieszczeniach budynku ZPL wraz z obróbką wewnętrzną i zewnętrzną szpalet, montażem parapetów wewnętrznych oraz utylizacją materiałów z demontażu.4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
4.5.5.) Wartość części: 215000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu elementów zewnętrznych budynku ZPL – dach Pawilon A:i. Dach dominanty nad dźwigiem osobowym
ii. Elewacja dominanty nad dźwigiem osobowym
iii. Dach główny
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 227550 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu elementów zewnętrznych budynku ZPL – elewacja Pawilon A:1. Elewacja
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 62028,90 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu elementów zewnętrznych budynku ZPL – dach Pawilon C:i. Dach dominanty
ii. Elewacja dominanty
iii. Dach główny
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 246000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie Części 1 zamówienia złożono 2 oferty. Ceny złożonych ofert przekraczają kwotę, jaką
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie tej części zamówienia. Zamawiający nie może
zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację Części 1 zamówienia do ceny oferty
najkorzystniejszej
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie Części 2 zamówienia złożono 1 ofertę. Cena złożonej oferty przekracza kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie tej części zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację Części 2 zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej. Postępowanie w zakresie Części 2 zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznyc
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 03.07.2026 r, wybrany Wykonawca, poinformował Zamawiającego o odstąpieniu od podpisania umowy. Z uwagi na fakt, że w zakresie Części 3 zamówienia złożona została wyłącznie jedna oferta, Zamawiający nie ma możliwości dokonania ponownego badania i oceny ofert oraz wyboru oferty najkorzystniejszej spośród pozostałych ofert, o którym mowa w art. 263 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie Części 4 zamówienia złożono 1 ofertę. Cena złożonej oferty przekracza kwotę, jaką
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie tej części zamówienia. Zamawiający nie może
zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację Części 4 zamówienia do ceny oferty
najkorzystniejszej
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |