Dostawa kompletnie zabudowanego elektrycznego ambulansu sanitarnego do transportu chorych typu A2 - ZP-15/26
Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344877
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344877/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-15 14:30
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1850095d-eda3-4896-92dc-95fa0d424e7a
- Identyfikator
- 6762096303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344877 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kompletnie zabudowanego elektrycznego ambulansu sanitarnego do transportu chorych typu A2 - ZP-15/26
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000298554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: dr. Józefa Babińskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-393
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@babinski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.babinski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_babinski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kompletnie zabudowanego elektrycznego ambulansu sanitarnego do transportu chorych typu A2 - ZP-15/262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1850095d-eda3-4896-92dc-95fa0d424e7a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344877
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000234/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.12 Dostawa kompletnie zabudowanego elektrycznego ambulansu sanitarnego do transportu chorych typu A2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn.: „Modernizacja budynków szpitalnych na potrzeby leczenia psychiatrycznego dzieci i młodzieży w Małopolsce”, w ramach EFRR „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027” (nr projektu FEMP.05.13-IZ.00-0094/25).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280921
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-15/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania jest dostawa kompletnie zabudowanego elektrycznego ambulansu sanitarnego do transportu chorych typu A2 w zabudowie specjalistycznej z wyposażeniem medycznym w postaci fotela kardiologicznego i noszy monoblokowych oraz rampą najazdową (dalej „Ambulansu”).
2. Szczegółowy opis wymaganych warunków i parametrów technicznych Ambulansu określony został przez Zamawiającego w kolumnie 2 tabeli dokumentu pn. „Opis przedmiotu zamówienia – opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów technicznych”, stanowiącego załącznik nr 1.1 do SWZ.
3. W ramach przedmiotu zamówienia, przy odbiorze kompletnego Ambulansu Wykonawca przeprowadzi - na własny koszt, u Zamawiającego szkolenie przedstawicieli Zamawiającego w zakresie działania, obsługi i konserwacji Ambulansu oraz wyposażenia medycznego w nim zamontowanego.
4. Wraz z kompletnym Ambulansem Wykonawca dostarczy Zamawiającemu wszystkie dokumenty wymagane przez prawo polskie niezbędne do zarejestrowania pojazdu jako pojazd specjalny sanitarny oraz pełną dokumentację techniczną niezbędną celem właściwej eksploatacji i obsługi- zgodnie z wymaganiami określonymi w umowie – wzorze (załączniku nr 4 do SWZ).
5. Ponadto, w ramach przedmiotu zamówienia, poza szkoleniem o którym mowa w pkt 3 powyżej, Wykonawca dokona przeszkolenia - na własny koszt, wskazanych pracowników Zamawiającego (maksymalnie sześć osób) w zakresie działania, obsługi i konserwacji Ambulansu oraz wyposażenia medycznego w nim zamontowanego - w siedzibie Zamawiającego, w terminie uzgodnionym z Zamawiającym. Przeszkolenie to powinno się odbyć nie później niż w terminie do 5 dni roboczych od dnia odbioru Przedmiotu umowy.
6. Przedmiot zamówienia zrealizowany zostanie zgodnie wymaganiami Zamawiającego określonymi w załączniku nr 1.1 do SWZ pn.: „Opis przedmiotu zamówienia – opis wymaganych przez Zamawiającego parametrów technicznych” i zgodnie z zapisami umowy - wzoru (załącznik nr 4 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114121-3 - Karetki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 539779,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 539779,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 539779,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ambulans Polska – Zabudowy Specjalistyczne Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922303563
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 539779,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |