Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – tenis
Województwo Mazowieckie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344893
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344893/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-15 14:32
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a4fd1dad-688d-4b85-8940-4a729b167ae0
- Identyfikator
- 1132453940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344893 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – tenis
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Mazowieckie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015528910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 26
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazovia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mazovia.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Promocja Województwa Mazowieckiego i Marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – tenis2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a4fd1dad-688d-4b85-8940-4a729b167ae0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344893
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039500/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.45 Przedmiotem umowy jest realizacja usługi pn.: „Promocja Województwa Mazowieckiego i marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – tenis”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253575
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podmiot odpowiedzialny za organizację turnieju – Fundacja de Arte Athletica, posiada wyłączne prawo do organizacji turnieju kategorii ATP Challenger 75 w Grodzisku Mazowieckim w 2026 roku. Organizacja ATP potwierdziła na piśmie, iż Fundacja de Arte Athletica jest jedynym uprawnionym podmiotem do organizacji przedmiotowego wydarzenia. Fundacja pozostaje również wyłącznym właścicielem oraz dysponentem praw marketingowych i partnerskich związanych z turniejem, w tym praw do realizacji świadczeń promocyjnych objętych przedmiotem zamówienia, co powoduje, że wyłącznie wskazany wykonawca jest w stanie zapewnić realizację zamówienia. Tym samym przesłanki z art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 litera b ustawy Pzp zostały spełnione, co uzasadnia udzielenie zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-D-III.272.57.2026.DG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Promocja Województwa Mazowieckiego i marki Mazowsze tj. „Mazowsze. serce Polski” poprzez sport – tenis” polegającej na promocji Województwa Mazowieckiego i marki Mazowsze w ramach międzynarodowego turnieju tenisowego odbywającego się w dniach 2-9 sierpnia w Kozerkach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja De Arte Athletica
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: R: 363055830
7.3.4) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-825
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 861000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |