Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Jaworowej 6 w Dąbrowie Górniczej
Gmina Dąbrowa Górnicza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344916
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 14:35
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9f9960d-5966-4f06-822b-a5f02b94c0ea
- Identyfikator
- 6292462689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344916 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Jaworowej 6
w Dąbrowie Górniczej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dąbrowa Górnicza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255312
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Graniczna 21
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@dg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/5823
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
dg.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Jaworowej 6w Dąbrowie Górniczej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9f9960d-5966-4f06-822b-a5f02b94c0ea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056921/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Jaworowej 6 w Dąbrowie Górniczej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296917
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.WIR.271.4.37.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania za wynagrodzeniem na rzecz Zamawiającego robót budowlanych na terenie Szkoły Podstawowej nr 30 przy ul. Jaworowej 6 w Dąbrowie Górniczej obejmujących w szczególności:
− wykonanie warstw konstrukcyjnych pod ułożenie podłogi sportowej,
− dostarczenie i montaż podłogi sportowej,
− wymianę opraw oświetleniowych,
− malowanie ścian i sufitów z częściowym szpachlowaniem,
− wykonanie włazów do kanału technologicznego,
− prace przygotowawcze i porządkowe tj. demontaże oraz mycie okien.
Szczegółowy zakres robót zawiera załącznik nr 6 do SWZ – dokumentacja techniczna.
2. Roboty budowlane należy realizować zgodnie z:
2.1. złożoną ofertą,
2.2. przedmiarami robót,
2.3. opisem zakresu prac
2.4. specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót,
2.5. wymaganiami Zamawiającego określonymi w specyfikacji warunków zamówienia
2.6. postanowieniami zawartymi w projekcie umowy
2.7. obowiązującymi normami i zasadami wiedzy technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do przedmiotowego postępowania została złożona jedna oferta przez FLEXFLOOR s.c., ul. Lubelska 36,10-408 Olsztyn, która opiewa na kwotę 599 010,00 zł brutto. Przewyższa ona kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 400 000,00 złotych brutto. Zamawiający aktualnie nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.Wobec powyższego zaistniała przesłanka unieważnienia, o której mowa w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |