Wsparcie i rozwój bazy sportowej Gminy Wróblew
GMINA WRÓBLEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344960
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344960/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 14:42
- Lokalizacja
- Wróblew, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f138221-b6d7-4336-8ece-360e549c0033
- Identyfikator
- 8272162703
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344960 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wsparcie i rozwój bazy sportowej Gminy Wróblew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WRÓBLEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934565
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 15
1.5.2.) Miejscowość: Wróblew
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-285
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_publiczne@wroblew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wroblew.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gwwroblew.e-zp.finn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wsparcie i rozwój bazy sportowej Gminy Wróblew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f138221-b6d7-4336-8ece-360e549c0033
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344960
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00010819/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wsparcie i rozwój bazy sportowej Gminy Wróblew
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337459
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.26.2026.RR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Wsparcie i rozwój bazy sportowej Gminy Wróblew”, obejmującego wykonanie robót budowlanych oraz prac projektowych, mających na celu poprawę stanu technicznego, funkcjonalności i dostępności infrastruktury sportowej na terenie Gminy Wróblew. Zamówienie realizowane będzie częściowo w formule „zaprojektuj i wybuduj”, a częściowo na podstawie dokumentacji projektowej przekazanej przez Zamawiającego.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Modernizację sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wróblewie, obejmującą m.in. remont ścian i sufitów, naprawę tynków, wykonanie gładzi i robót malarskich, wymianę stolarki drzwiowej, wymianę osłon grzejników, wykonanie nowej nawierzchni sportowej wraz z oznakowaniem boisk, dostawę i montaż nowego wyposażenia sportowego, montaż zabezpieczeń opraw oświetleniowych, wykonanie nowych balustrad ochronnych, elementów dekoracyjnych (graffiti) oraz wykonanie wszelkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu.
2. Budowę kontenerowego zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku sportowym w Kobierzycku w formule „zaprojektuj i wybuduj”, obejmującą opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, uzyskanie wymaganych uzgodnień i decyzji administracyjnych, wykonanie fundamentów, dostawę i montaż modułowego budynku o powierzchni użytkowej ok. 85 m² wraz z kompletnymi instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi, wyposażeniem sanitarnym, wykonaniem przyłączy, zagospodarowaniem terenu oraz przekazaniem obiektu do użytkowania.
3. Budowę sprawnościowego placu zabaw przy hali widowiskowo-sportowej we Wróblewie, realizowaną na podstawie dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, przedmiarów robót oraz decyzji administracyjnych przekazanych przez Zamawiającego. Zakres obejmuje wykonanie wszystkich robót budowlanych wynikających z przekazanej dokumentacji wraz z dostawą i montażem urządzeń, wykonaniem nawierzchni bezpiecznych oraz zagospodarowaniem terenu.
Przedmiot zamówienia obejmuje ponadto wykonanie wszystkich robót przygotowawczych, zabezpieczających, instalacyjnych, wykończeniowych i porządkowych, przeprowadzenie wymaganych prób, badań i odbiorów, sporządzenie dokumentacji powykonawczej oraz uzyskanie wszelkich wymaganych decyzji i uzgodnień niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji i przekazania obiektów do użytkowania. Wszystkie roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, Programem Funkcjonalno-Użytkowym, obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz zasadami wiedzy technicznej.
Zadanie finansowane: Dofinansowanie zadania z budżetu województwa łódzkiego w ramach „Programu Rozwoju Infrastruktury Sportowej w Województwach – Edycja 2026” na terenie województwa łódzkiego
Uwaga: Ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia umownego cena ofertowa powinna uwzględniać rzeczywiste koszty realizacji zadania wynikające z dokumentacji opisowej zadania, odbytej wizji lokalnej oraz zapisów SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej
45223810-7 - Konstrukcje gotowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1300000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1796415,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1300000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JUST-INŻ Justyna Adamkiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221625641
7.3.3) Ulica: Świętego Ducha 65
7.3.4) Miejscowość: Jarocin
7.3.5) Kod pocztowy: 63-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1300000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |