Dostawy latarek
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344961
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344961/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-15 14:42
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5eb35bd7-2a36-48ab-a9a3-9dd89008dbcd
- Identyfikator
- 5251930070
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344961 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy latarek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012126482
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowolipie 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-150
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ksp.policja.gov.pl.
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ksp.policja.gov.pl/zam/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12957391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Umowy ramowej
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy latarek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eb35bd7-2a36-48ab-a9a3-9dd89008dbcd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344961
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132082/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.51 Latarki, latarki UV, szperacze, elektroflary, itp.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00204146
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP-944/26/43/Z
4.3.2.) Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT): 432069,73
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy latarek LED z nakładką sygnalizacyjną.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do zadania zawarty został w załączniku nr 1, nr 3 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ.
3. Termin wykonania zamówienia : do 7 dni roboczych, licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania, o którym mowa w Rozdz. XIX § 3 ust. 2.
4. Miejsce wykonania zamówienia: Magazyn Wydziału Zaopatrzenia KSP przy ul. Włochowskiej 25/33, 02-336 Warszawa.
5. Zamawiający wymaga, aby oferowany asortyment pochodził z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw EOG lub państw, z którymi UE zawarła umowy międzynarodowe o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych (GPA). Zaoferowanie asortymentu pochodzącego z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych lub niewpisanie w Formularzu oferty kraju pochodzenia asortymentu skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31521320-3 - Latarki
4.5.5.) Wartość części: 183996,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy latarek czołowych.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do zadania zawarty został w załączniku nr 1, nr 3 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ.
3. Termin wykonania zamówienia : do 7 dni roboczych, licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania, o którym mowa w Rozdz. XIX § 3 ust. 2.
4. Miejsce wykonania zamówienia: Magazyn Wydziału Zaopatrzenia KSP przy ul. Włochowskiej 25/33, 02-336 Warszawa.
5. Zamawiający wymaga, aby oferowany asortyment pochodził z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw EOG lub państw, z którymi UE zawarła umowy międzynarodowe o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych (GPA). Zaoferowanie asortymentu pochodzącego z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych lub niewpisanie w Formularzu oferty kraju pochodzenia asortymentu skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31521320-3 - Latarki
4.5.5.) Wartość części: 43558,64 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy latarek latarek szperaczy.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do zadania zawarty został w załączniku nr 1, nr 3 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ.
3. Termin wykonania zamówienia : do 7 dni roboczych, licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania, o którym mowa w Rozdz. XIX § 3 ust. 2.
4. Miejsce wykonania zamówienia: Magazyn Wydziału Zaopatrzenia KSP przy ul. Włochowskiej 25/33, 02-336 Warszawa.
5. Zamawiający wymaga, aby oferowany asortyment pochodził z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw EOG lub państw, z którymi UE zawarła umowy międzynarodowe o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych (GPA). Zaoferowanie asortymentu pochodzącego z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych lub niewpisanie w Formularzu oferty kraju pochodzenia asortymentu skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31521320-3 - Latarki
4.5.5.) Wartość części: 73873,13 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy latarek szperaczy akumulatorowych.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do zadania zawarty został w załączniku nr 1, nr 3 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ.
3. Termin wykonania zamówienia : do 7 dni roboczych, licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania, o którym mowa w Rozdz. XIX § 3 ust. 2.
4. Miejsce wykonania zamówienia: Magazyn Wydziału Zaopatrzenia KSP przy ul. Włochowskiej 25/33, 02-336 Warszawa.
5. Zamawiający wymaga, aby oferowany asortyment pochodził z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw EOG lub państw, z którymi UE zawarła umowy międzynarodowe o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych (GPA). Zaoferowanie asortymentu pochodzącego z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych lub niewpisanie w Formularzu oferty kraju pochodzenia asortymentu skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31521320-3 - Latarki
4.5.5.) Wartość części: 100448,29 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy latarek UV.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio do zadania zawarty został w załączniku nr 1, nr 3 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ.
3. Termin wykonania zamówienia : do 7 dni roboczych, licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania, o którym mowa w Rozdz. XIX § 3 ust. 2.
4. Miejsce wykonania zamówienia: Magazyn Wydziału Zaopatrzenia KSP przy ul. Włochowskiej 25/33, 02-336 Warszawa.
5. Zamawiający wymaga, aby oferowany asortyment pochodził z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw EOG lub państw, z którymi UE zawarła umowy międzynarodowe o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych (GPA). Zaoferowanie asortymentu pochodzącego z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych o wzajemnym dostępie do rynku zamówień publicznych lub niewpisanie w Formularzu oferty kraju pochodzenia asortymentu skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31521320-3 - Latarki
4.5.5.) Wartość części: 30193,67 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: Wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.
Podstawa prawna: Art. 255 pkt 2) ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: Wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.
Podstawa prawna: Art. 255 pkt 2) ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: Wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.
Podstawa prawna: Art. 255 pkt 2) ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: Wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.
Podstawa prawna: Art. 255 pkt 2) ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna: Wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.
Podstawa prawna: Art. 255 pkt 2) ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |