Rozwój turystyki w Gminie Stężyca poprzez utworzenie miejsca wypoczynku i rekreacji na działce nr 228 w m. Prażmów
Gmina Stężyca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345104
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 15:10
- Lokalizacja
- Stężyca, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a72de1a-a510-4233-9d4a-1c5079a3da3b
- Identyfikator
- 5060035708
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345104 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój turystyki w Gminie Stężyca poprzez utworzenie miejsca wypoczynku i rekreacji na działce nr 228 w m. Prażmów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stężyca
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Senatorski 1
1.5.2.) Miejscowość: Stężyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-540
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 818663038
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stezyca.eurzad.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugstezyca.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1a72de1a-a510-4233-9d4a-1c5079a3da3b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój turystyki w Gminie Stężyca poprzez utworzenie miejsca wypoczynku i rekreacji na działce nr 228 w m. Prażmów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a72de1a-a510-4233-9d4a-1c5079a3da3b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041799/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozwój turystyki w Gminie Stężyca poprzez utworzenie miejsca wypoczynku i rekreacji na działce nr 228 w m. Prażmów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest dofinansowane z Projektu w ramach Działania 11.2 Ochrona dziedzictwa naturalnego, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój turystyki obszarów miejskich i ich obszarów funkcjonalnych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (typy projektów 1, 2, 3)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272615
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPIOS.0271.6.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia pn.: Rozwój turystyki w Gminie Stężyca poprzez utworzenie miejsca wypoczynku i rekreacji na działce nr 228 w m. Prażmów są roboty budowlane obejmujące swym zakresem: budowę placu zabaw, budowę pomostu drewnianego, budowę wiaty drewnianej na rowery o wymiarach 2x3 m, budowę altany parkowej o wymiarach 4x6 m, ustawienie elementów małej architektury, wykonanie nasadzeń oraz częściowe utwardzenie terenu.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Budowę pomostu,
2) Budowę placu zabaw w tym
- realizacja placu zabaw,
- realizacja małej infrastruktury,
3) Wykonanie terenów komunikacji,
4) Częściowe utwardzenie terenu pod altanami,
5) Wykonanie altany drewnianej na rowery,
6) Wykonanie altany parkowej drewnianej 4x6m,
7) Dostawa wyposażenia
8) Wykonanie nasadzeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów
77311000-3 - Usługi utrzymania ogródków ozdobnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 757609,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1053142,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 757609,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MAAK Adrian Kozak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141930331
7.3.3) Ulica: Kolonia Białobrzegi 9c
7.3.4) Miejscowość: Kock
7.3.5) Kod pocztowy: 21-150
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 757609,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |