Dostawa urządzeń audiowizualnych i systemu wirtualnej rzeczywistości, znak sprawy: AEZ/S-097/2026

Warszawski Uniwersytet Medyczny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345110
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345110/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-15 15:11
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0d4d203-ccf2-4da6-9625-1832fcf7e2ee
Identyfikator
5250005828
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia multimedialneSprzęt wideokonferencyjny

Wykonawcy

3 przyznane

KONVERTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzęstochowa, PL · lot 0
36 497,15 PLN
X3D SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytów, PL · lot 1
1222,5 PLN
KOGNITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
334 815,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345110 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń audiowizualnych i systemu wirtualnej rzeczywistości, znak sprawy: AEZ/S-097/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Warszawski Uniwersytet Medyczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288917

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-091

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aez@wum.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wum.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/290160/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń audiowizualnych i systemu wirtualnej rzeczywistości, znak sprawy: AEZ/S-097/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0d4d203-ccf2-4da6-9625-1832fcf7e2ee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345110

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00082020/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Dostawy - Sprzęt i urządzenia audio-video

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Pakiet 1 i 2 - Innowacyjność w badaniach klinicznych (...) Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, Działanie 4.2.(...) Pakiet 3 - Innowacyjna Dydaktyka = Medycyna Przyszłości (...) Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów(...) - pełne nazwy w inf. dodatkowych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257639

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AEZ/S-097/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 322751,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń audiowizualnych i systemu wirtualnej rzeczywistości, w podziale na pakiety.
2. Pakiet 1 - Interaktywny mobilny kiosk multimedialny (2 szt.).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych stanowiących Załącznik nr 2.1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w Formularzu wymaganych warunków technicznych”, a weryfikacja realizacji ww. obowiązku nastąpi na zasadach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
5. WPŁYW ŚRODOWISKOWY ZAMÓWIENIA
1). PRZEJŚCIE NA GOSPODARKĘ O OBIEGU ZAMKNIĘTYM
a). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: "Recykling: min. 70% ponownego użycia";
b). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: Urządzenie spełniając wymagania norm, zgodności: CE
c). Zamawiający określił poniższe wymagania związane z realizacją zamówienia obejmujących aspekty środowiskowe, w Projekcie umowy: § 1. ust. 3 Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia. Oświadczenie Wykonawcy, w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zawarte w Formularzu Wymagań Warunków Technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do umowy.
2). ZAPOBIEGANIE ZANIECZYSZCZENIU I JEGO KONTROLA
a). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: Produkt nie zawiera substancji niebezpiecznych, takich jak kadm, rtęć, ołów oraz sześciowartościowy chrom, w ilościach przekraczających dopuszczalne limity określone w Dyrektywie 2011/65/UE (RoHS), tj. 0,1% wagowo dla rtęci, ołowiu i sześciowartościowego chromu, w odniesieniu do każdego materiału jednorodnego, z którego składa się produkt. Oferowane urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane w sposób uniemożliwiający stosowanie tych substancji w innych formach niż dopuszczone prawem, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z wymaganiami środowiskowymi, w tym zasadą DNSH. Dopuszczalne wyjątki, o ile mają zastosowanie, wynikają z załącznika III do Dyrektywy;
b). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: Urządzenie spełniając wymagania norm, zgodności: CE
c). Zamawiający określił poniższe wymagania związane z realizacją zamówienia obejmujących aspekty środowiskowe, w Projekcie umowy: § 1. ust. 3 Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia. Oświadczenie Wykonawcy, w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zawarte w Formularzu Wymagań Warunków Technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32232000-8 - Sprzęt wideokonferencyjny

4.5.5.) Wartość części: 21275,76 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń audiowizualnych i systemu wirtualnej rzeczywistości, w podziale na pakiety.
2. Pakiet 2 - Profesjonalny konferencyjny zestaw głośnomówiący.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych stanowiących Załącznik nr 2.2 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w Formularzu wymaganych warunków technicznych”, a weryfikacja realizacji ww. obowiązku nastąpi na zasadach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
5. WPŁYW ŚRODOWISKOWY ZAMÓWIENIA
1). PRZEJŚCIE NA GOSPODARKĘ O OBIEGU ZAMKNIĘTYM
a). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: "Recykling: min. 70% ponownego użycia";
b). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: Urządzenie spełniając wymagania norm, zgodności: CE
c). Zamawiający określił poniższe wymagania związane z realizacją zamówienia obejmujących aspekty środowiskowe, w Projekcie umowy: § 1. ust. 3 Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia. Oświadczenie Wykonawcy, w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zawarte w Formularzu Wymagań Warunków Technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do umowy.
2). ZAPOBIEGANIE ZANIECZYSZCZENIU I JEGO KONTROLA
a). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: Produkt nie zawiera substancji niebezpiecznych, takich jak kadm, rtęć, ołów oraz sześciowartościowy chrom, w ilościach przekraczających dopuszczalne limity określone w Dyrektywie 2011/65/UE (RoHS), tj. 0,1% wagowo dla rtęci, ołowiu i sześciowartościowego chromu, w odniesieniu do każdego materiału jednorodnego, z którego składa się produkt. Oferowane urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane w sposób uniemożliwiający stosowanie tych substancji w innych formach niż dopuszczone prawem, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z wymaganiami środowiskowymi, w tym zasadą DNSH. Dopuszczalne wyjątki, o ile mają zastosowanie, wynikają z załącznika III do Dyrektywy;
b). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: Urządzenie spełniając wymagania norm, zgodności: CE
c). Zamawiający określił poniższe wymagania związane z realizacją zamówienia obejmujących aspekty środowiskowe, w Projekcie umowy: § 1. ust. 3 Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia. Oświadczenie Wykonawcy, w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zawarte w Formularzu Wymagań Warunków Technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32232000-8 - Sprzęt wideokonferencyjny

4.5.5.) Wartość części: 3346,02 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń audiowizualnych i systemu wirtualnej rzeczywistości, w podziale na pakiety.
2. Pakiet 3 - Sprzęt VR: rękawice, okulary, tracker nadgarstka (8 zestawów sprzętu VR, w skład których wchodzą: rękawice - para, okulary, tracker, oraz oprogramowanie).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do rodzaju i liczby urządzeń został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych stanowiących Załącznik nr 2.3 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu Umowy zgodnie z zasadą DNSH („do no significant harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia, co najmniej w zakresie określonym w Formularzu wymaganych warunków technicznych”, a weryfikacja realizacji ww. obowiązku nastąpi na zasadach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
5. WPŁYW ŚRODOWISKOWY ZAMÓWIENIA
1). PRZEJŚCIE NA GOSPODARKĘ O OBIEGU ZAMKNIĘTYM
a). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: "Recykling: min. 70% ponownego użycia";
b). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: Urządzenie spełniając wymagania norm, zgodności: CE
c). Zamawiający określił poniższe wymagania związane z realizacją zamówienia obejmujących aspekty środowiskowe, w Projekcie umowy: § 1. ust. 3 Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia. Oświadczenie Wykonawcy, w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zawarte w Formularzu Wymagań Warunków Technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do umowy.
2). ZAPOBIEGANIE ZANIECZYSZCZENIU I JEGO KONTROLA
a). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: Produkt nie zawiera substancji niebezpiecznych, takich jak kadm, rtęć, ołów oraz sześciowartościowy chrom, w ilościach przekraczających dopuszczalne limity określone w Dyrektywie 2011/65/UE (RoHS), tj. 0,1% wagowo dla rtęci, ołowiu i sześciowartościowego chromu, w odniesieniu do każdego materiału jednorodnego, z którego składa się produkt. Oferowane urządzenie zostało zaprojektowane i wykonane w sposób uniemożliwiający stosowanie tych substancji w innych formach niż dopuszczone prawem, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z wymaganiami środowiskowymi, w tym zasadą DNSH. Dopuszczalne wyjątki, o ile mają zastosowanie, wynikają z załącznika III do Dyrektywy;
b). Zamawiający określił poniższe wymagania środowiskowe, w opisie przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 101 ustawy Pzp: Urządzenie spełniając wymagania norm, zgodności: CE
c). Zamawiający określił poniższe wymagania związane z realizacją zamówienia obejmujących aspekty środowiskowe, w Projekcie umowy: § 1. ust. 3 Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, czyli „nie czyń poważnych szkód”), wpisanej do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje tzw. taksonomia. Oświadczenie Wykonawcy, w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zawarte w Formularzu Wymagań Warunków Technicznych, który stanowi Załącznik nr 2 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32232000-8 - Sprzęt wideokonferencyjny

4.5.5.) Wartość części: 298130,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36497,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43523,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36497,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KONVERTA SP. Z O. O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732927035

7.3.3) Ulica: Słowackiego 6A/10

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-217

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36497,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-24

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1222,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2800,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1222,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: X3D spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421781039

7.3.3) Ulica: Ceynowy 21

7.3.4) Miejscowość: Bytów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1222,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-24

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 334815,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 568400,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 568400,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kognita sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512498321

7.3.3) Ulica: Aleja Rzeczypospolitej 20/96

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-972

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 334815,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy