Realizacja boiska wielofunkcyjnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Łodzi - w systemie zaprojektuj i wybuduj

Urząd Miasta Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345179
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345179/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-15 15:43
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bcf65d1c-5753-47d8-9aff-2bde37f4d5d8
Identyfikator
7250028902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

MAGIC-GARDEN. OBIEKTY SPORTOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStrzelno, PL · lot 0
669 120 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345179 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja boiska wielofunkcyjnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Łodzi - w systemie zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (42) 638-48-88

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bcf65d1c-5753-47d8-9aff-2bde37f4d5d8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja boiska wielofunkcyjnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Łodzi - w systemie zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcf65d1c-5753-47d8-9aff-2bde37f4d5d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345179

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003566/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.86 Boisko wielofunkcyjne w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171900

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-III.271.21.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Numeracja zgodna z SWZ:
5.1 Przedmiotem postępowania jest opracowanie dokumentacji projektowej na budowę boiska do piłki nożnej z nawierzchnią z trawy syntetycznej wraz z realizacją zaprojektowanej inwestycji, pn. Boisko wielofunkcyjne w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5 w Łodzi.
Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem niezbędnych decyzji/uzgodnień/warunków/opinii na prowadzenie robót budowlanych, budowa boiska z nawierzchnią z trawy syntetycznej z podbudową oraz odwodnieniem i drenażem, zakup i montaż elementów małej architektury oraz założenie/odtworzenie trawników.
Zadanie swoim zakresem obejmuje:
1. Na terenie objętym inwestycją należy zaprojektować oraz wybudować boisko do piłki nożnej.
2. Zaprojektowano nawierzchnię boiska z trawy syntetycznej z podbudową oraz odwodnieniem i drenażem 1050 m2.
3. Doposażenie boiska w 2 bramki oraz piłkochwyty.
4. Teren boiska należy doposażyć w elementy małej architektury, takie jak: ławki, kosze na śmieci, tablicę z regulaminem i ŁBO.
5. Należy wykonać prace porządkowe oraz odtworzyć/założyć trawniki po skończeniu robót budowlanych.
5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy (Załącznik nr 7 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 669120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1217700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 669120,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAGIC-GARDEN Obiekty Sportowe Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571712452

7.3.3) Ulica: Ciencisko 32a

7.3.4) Miejscowość: Strzelno

7.3.5) Kod pocztowy: 88-320

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

GRUPA MAGIC GARDEN SP. Z O.O., ul. Dworcowa 52-54, 88-100 Inowrocław.
Ułożenie trawy syntetyczne.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 669120,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane