„Prace zabezpieczające prawy wał rzeki Bzury w km 1+050 do 1+260”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345181
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345181/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 15:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c5bd046-1358-4ecb-83bf-8b1f3e33a86e
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345181 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Prace zabezpieczające prawy wał rzeki Bzury w km 1+050 do 1+260”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 46 8115060
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.warszawa@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/268551/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Prace zabezpieczające prawy wał rzeki Bzury w km 1+050 do 1+260”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c5bd046-1358-4ecb-83bf-8b1f3e33a86e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345181
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116193/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.183 Prace zabezpieczające prawy wał rzeki Bzury w km 1+050 do 1+260
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00155017
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: W.ROZ.270.2.6.2026/ZZŁ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1030163,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.1. W ramach zakresu robót przewidziane jest:
• Zasypanie wyrwy piaskiem w bigbagach,
• Wykonanie nadwodnego narzutu kamiennego luzem z brzegu,
• Wykoszenie porostów ręcznie ze skarp; porost gęsty, twardy,
• Rozebranie uszkodzonych umocnień z płyt betonowych typu JOMB o gr. 12 cm,
• Wywiezienie samochodami samowyładowczymi gruzu z rozebranych umocnień z płyt betonowych na
odległość 30 km wraz z utylizacją,
• Plantowanie (obrobienie na czysto) skarp ręcznie (pow. pod wykonanie narzutu kamiennego) w gruntach
kat. I-III,
• Budowa muru oporowego z koszy siatkowo-kamiennych o wym. 1mx1mx1m,
• Oczyszczenie terenu z pozostałości po wykonanych robotach wraz z wywozem,
• Darniowanie skarp na mur (na rąb),
• Sprawowanie nadzoru przyrodniczego (koszt nadzoru przyrodniczego należy uwzględnić w cenach
jednostkowych poszczególnych pozycji kosztorysu).
UWAGA: Wykonawca zabezpieczy obsługę geodezyjną w celu realizacji zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 819205,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 975001,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 819205,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI HYDROTECHNICZNE ROBERT ŚLIWIŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 911363223
7.3.3) Ulica: JANA PAWŁA II
7.3.4) Miejscowość: NOWA WIEŚ
7.3.5) Kod pocztowy: 87-853
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 819205,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Strony ustalają następujące terminy realizacji przedmiotu umowy:a) rozpoczęcie realizacji zadania - od dnia przekazania terenu robót. Przekazanie terenu przez
Zamawiającego oraz odbiór terenu przez Wykonawcę nastąpi w ciągu 5 dni roboczych licząc od
dnia 15.08.2026 r.
b) zakończenie robót i zgłoszenie gotowości do odbioru - w terminie do 40 dni kalendarzowych
licząc od dnia przekazania terenu robót.
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |