Zadanie 1: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obr. Kłyżów dz. nr. ew. 146 Zadanie 2: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obr. Pysznica dz. nr. ew. 4638
GMINA PYSZNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345226
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345226/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 16:29
- Lokalizacja
- Pysznica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e36d1b33-1942-4794-9ec8-afd402ec66fe
- Identyfikator
- 8652397341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345226 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadanie 1: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obr. Kłyżów dz. nr. ew. 146
Zadanie 2: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obr. Pysznica dz. nr. ew. 4638
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PYSZNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409117
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 322
1.5.2.) Miejscowość: Pysznica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-403
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 690030186
1.5.8.) Numer faksu: 158410017
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pysznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pysznica.bip.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pysznica.ezamawiajacy.pl/pn/PYSZNICA/demand/296276/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zadanie 1: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obr. Kłyżów dz. nr. ew. 146Zadanie 2: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obr. Pysznica dz. nr. ew. 4638
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e36d1b33-1942-4794-9ec8-afd402ec66fe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345226
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005650/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Pysznica na dz. o nr ewid. 4638
1.1.14 Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kłyżów na dz. o nr ewid.146
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281277/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.III.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 167144 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obr. Kłyżów dz. nr. ew. 146
Zadanie 2: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obr. Pysznica dz. nr. ew. 4638
Zadanie 1: „Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kłyżów na dz. o nr. ewid. 146”
Na projektowanym odcinku –Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kłyżów na działce nr ewid. 146 od km 0+000 do km 0+760 o długości 760,00 mb. należy wykonać n/w asortymenty robót wg przedmiaru robót tj :
• Roboty pomiarowe – 0,760 km.
• Mechaniczne wykonanie profilowania podłoża wraz z zagęszczeniem – 2280,00 m2.
• Podbudowa z kruszywa łamanego frakcji 20-63 mm warstwa dolna o grubości 12 cm – 2280,00 m2.
• Nawierzchnia z mieszanki kamiennej frakcji 0-32 mm warstwa górna o grubości 8 cm – 2280,00 m2.
• Dowóz mieszanki 0-32 mm na uzupełnienie poboczy o gr. 15 cm.
• Plantowanie poboczy o szerokości 0,50 m.
Zadanie 2 : „Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Pysznica na dz. o nr. ewid. 4638 ”
Na projektowanym odcinku –Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Pysznica na działce nr ewid. 4638 od km 0+000 do km 0+600 o długości 600,00 mb. należy wykonać n/w asortymenty robót wg przedmiaru robót tj:
• Roboty pomiarowe – 0,600 km.
• Mechaniczne wykonanie profilowania podłoża wraz z zagęszczeniem – 1800,00 m2.
• Podbudowa z kruszywa łamanego frakcji 20-63 mm warstwa dolna o grubości 12 cm – 1800,00 m2.
• Nawierzchnia z mieszanki kamiennej frakcji 0-32 mm warstwa górna o grubości 8 cm – 1800,00 m2.
• Dowóz mieszanki 0-32 mm na uzupełnienie poboczy o gr.15 cm.
• Plantowanie poboczy o szerokości 0,50 m.
Szczegółowy zakres prac został opisany w załączonej do SWZ dokumentacji: Ogólna charakterystyka robót, przedmiary robót, mapa ewidencyjna z zaznaczonymi odcinkami dróg objętych robotami wynikającymi z przedmiotowego zamówienia - załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205587,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379725,6 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205587,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Tak
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Tak
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROKAM” Tomasz Wojtas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8641184156
7.3.3) Ulica: Piaseczno
7.3.4) Miejscowość: Łoniów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-670
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205587,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |