Remont klatki schodowej i 11 pokoi mieszkalnych.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "DOM KOMBATANTA" IM.MAJORA EUGENIUSZA GEDYMINA KASZYŃSKIEGO"NURTA" W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345357
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345357/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 06:55
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d108ff1d-c8f0-49ba-beb8-e4a605ff6486
Identyfikator
7261570473
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

WINDHOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL · lot 0
199 793,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345357 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatki schodowej i 11 pokoi mieszkalnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "DOM KOMBATANTA" IM.MAJORA EUGENIUSZA GEDYMINA KASZYŃSKIEGO"NURTA" W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001102926

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przyrodnicza 24/26

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-480

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.otwinowski@jst.uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://domkombatanta.domypomocy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d108ff1d-c8f0-49ba-beb8-e4a605ff6486

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


pomoc społeczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont klatki schodowej i 11 pokoi mieszkalnych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d108ff1d-c8f0-49ba-beb8-e4a605ff6486

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345357

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098278/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont klatki schodowej i 11 pokoi mieszkalnych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266944

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie klatki schodowej pełniącej funkcję drogi ewakuacyjnej oraz remoncie 11 pokoi mieszkalnych w budynku Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” im. mjr. Eugeniusza Kaszyńskiego „Nurta” w Łodzi przy ul. Przyrodniczej 24/26. Zakres prac obejmuje roboty remontowe, wykończeniowe oraz dostosowujące obiekt do potrzeb osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami, w szczególności osób z ograniczoną mobilnością, poruszających się przy pomocy balkonika lub na wózkach inwalidzkich oraz osób niedowidzących

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199793,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 370997,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199793,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WINDHOUSE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7312091737

7.3.4) Miejscowość: Pabianice

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199793,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane