ZWR-29/26 Przygotowanie, uruchomienie i prowadzenie studiów podyplomowych pod nazwą „Akademia NeuroIntegratywnej Psychoterapii”

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345366
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345366/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-16 07:07
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-45e0df90-6d6d-4e4e-a274-ab530d3ff54d
Identyfikator
7770003104
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

Wykonawcy

1 przyznane

IT HELPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
2 366 300,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345366 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ZWR-29/26 Przygotowanie, uruchomienie i prowadzenie studiów podyplomowych pod nazwą „Akademia NeuroIntegratywnej Psychoterapii”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

1.3.) Oddział zamawiającego: DZP UMP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288811

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Fredry 10

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-701

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ump.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ump.edu.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZWR-29/26 Przygotowanie, uruchomienie i prowadzenie studiów podyplomowych pod nazwą „Akademia NeuroIntegratywnej Psychoterapii”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45e0df90-6d6d-4e4e-a274-ab530d3ff54d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345366

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00094282/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.26 Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307756

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: art. Art.305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b) i 359 pkt 2 ustawy Pzp - Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, ze względu na przyczyny związane z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów.
It Helper Sp. z o.o. właściciel marki Akademia Poznania to podmiot prywatny prowadzący działalność edukacyjną w zakresie kształcenia psychoterapeutów, jest wyłącznym autorem oraz właścicielem autorskiej koncepcji programu szkolenia psychoterapeutycznego opisanego w dokumentacji postępowania.Wykonanie zamówienia przez innego wykonawcę jest niemożliwe (ochrona praw wyłącznych). Program ma charakter autorskiego, zintegrowanego systemu kształcenia klinicznego i został opracowany jako spójna, twórcza koncepcja dydaktyczna obejmująca strukturę modułową, jak i progresję kompetencji terapeutycznych. Program studiów ma charakter autorski i jest opracowany oraz realizowany wyłącznie przez wskazanego wykonawcę.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZWR-29/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przygotowanie, uruchomienie i prowadzenie studiów podyplomowych pod nazwą „Akademia NeuroIntegratywnej Psychoterapii”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: It Helper Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 521-363-78-30

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2366300,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi