Budowa remizy strażackiej w miejscowości Bielawy
Urząd Gminy Siedlisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345426
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345426/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 07:49
- Lokalizacja
- Siedlisko, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77800abb-7f87-4855-b704-77f542797a15
- Identyfikator
- 9251003012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345426 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa remizy strażackiej w miejscowości Bielawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy Siedlisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770385
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zamkowy, 6
1.5.2.) Miejscowość: Siedlisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-112
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 388 32 11
1.5.8.) Numer faksu: 68 388 32 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@siedlisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77800abb-7f87-4855-b704-77f542797a151.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa remizy strażackiej w miejscowości Bielawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77800abb-7f87-4855-b704-77f542797a15
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345426
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080796/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa remizy strażackiej w miejscowości Bielawy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285391
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RBI.272.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 420121,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku remizy strażackiej dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawach w technologii szkieletowej stalowej w układzie ramowym z profili stalowych zimnogiętych, prefabrykowanych ocynkowanych z wykorzystaniem płyt warstwowych. Obiekt stanowi niezależną, wolnostojącą bryłę. Posiadać będzie wymiary w rzucie poziomym na planie prostokąta: 10,00 m szerokości i 20,00 m długości oraz wysokość od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku do kalenicy 5,77 m. Dach dwuspadowy i kącie nachylenia połaci 10° (17,6%). Pokrycie dachu wykonane z płyty warstwowej układaną poziomo, wykończonej blachą trapezową gr. 0,7mm. Na potrzeby budowy Zamawiający wskaże miejsce podłączenia do ujęcia wody i energii elektrycznej z pobliskiej Stacji Uzdatniania Wody.
● Ilość kondygnacji: 1
● Powierzchnia użytkowa: 189,89 m2
● Kubatura: 1074,40 m3
● Powierzchnia zabudowy: 200,00 m2
2. Zamawiający posiada:
a) pozwolenie na budowę nr 553/2025 z dnia 17.12.2025 r. wydane przez Starostę Nowosolskiego,
b) warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej,
c) uzgodnienia przyłączenia do sieci wodociągowej,
d) uzgodniony projekt zjazdu z drogi publicznej
(stanowią załączniki do SWZ).
Na terenie objętym zamówieniem działka pod budowę została wyrównana, a drzewa wycięte.
W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany dodatkowo do:
a) zgłoszenia w imieniu Zamawiającego do Enea Operator o przyłączenie do sieci elektroenergetycznej. Zamawiający nie posiada podpisanej umowy.
b) wykonania złącza kablowo-pomiarowego,
c) uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji projektowej oraz STWiOR, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić kierownika budowy oraz kierowników robót w danej specjalności tj. sanitarnej i elektrycznej.
W zakres robót nie wchodzi utwardzenie terenu - nie należy uwzględniać w cenie oferty. W przypadku kierownika budowy określono wymagania w rozdziale 6 SWZ - warunki udziału w postępowaniu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
42500000-1 - Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 577424,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 577424,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 577424,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane EKOLBUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9252078868
7.3.3) Ulica: Zakęcie 42 B, 67-106 Otyń
7.3.4) Miejscowość: Zakęcie 42 B, 67-102 Otyń
7.3.5) Kod pocztowy: 67-102
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 577424,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |