Dostawa sprzętu sieciowego i peryferyjnego do obsługi systemu EZD RP: Zadanie 1 POWTÓRZONE - Dostawa urządzeń klasy UTM z kompatybilnymi wkładkami SFP BiDi.
Gmina Łęczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345450
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345450/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-16 08:00
- Lokalizacja
- Łęczna, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73e14c21-9cd6-4020-bbad-222f7211829e
- Identyfikator
- 5050017749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia siecioweElementy składowe sieci
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345450 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu sieciowego i peryferyjnego do obsługi systemu EZD RP:
Zadanie 1 POWTÓRZONE - Dostawa urządzeń klasy UTM z kompatybilnymi wkładkami SFP BiDi.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęczna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Łęczna
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.leczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.leczna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-leczna.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu sieciowego i peryferyjnego do obsługi systemu EZD RP:Zadanie 1 POWTÓRZONE - Dostawa urządzeń klasy UTM z kompatybilnymi wkładkami SFP BiDi.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73e14c21-9cd6-4020-bbad-222f7211829e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345450
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320151
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 35523,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu sieciowego i peryferyjnego do obsługi systemu EZD RP.
2. Zadanie 1 POWTÓRZONE - Dostawa urządzeń klasy UTM z kompatybilnymi wkładkami SFP BiDi:
1) Dostawa urządzeń UTM - 10 szt.
2) Dostawa kompatybilnych z dostarczanym urządzeniem UTM wkładek światłowodowych SFP BIDI – TYP A - 10 szt.
3) Dostawa kompatybilnych z dostarczanym urządzeniem UTM wkładek światłowodowych SFP BIDI – TYP B - 10 szt.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32422000-7 - Elementy składowe sieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 793), zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym o nr IRG.271.14.2026 na „Dostawa sprzętu sieciowego i peryferyjnego do obsługi systemu EZD RP: Zadanie 1 POWTÓRZONE - Dostawa urządzeń klasy UTM z kompatybilnymi wkładkami SFP BiDi” zostało unieważnione ponieważ wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |