Roboty budowlane w trzech jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345479
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345479/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 08:12
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e068f19-5cfd-4ceb-8266-10564f9ec87d
Identyfikator
7251045452
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty malarskieRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychNaprawa i konserwacja dachów

Wykonawcy

3 przyznane

EWA SOBCZYKBechcice, PL
EWA SOBCZYKBechcice, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345479 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w trzech jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Kościuszki 83

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-436

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 422899761

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.lodz@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/ias-lodz

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-lodz.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w trzech jednostkach organizacyjnych Izby Administracji Skarbowej w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e068f19-5cfd-4ceb-8266-10564f9ec87d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345479

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109875/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Roboty w US Łódź-Śródmieście (malowanie pokoi i korytarzy, remont sanitariatów), w I US Łódź-Górna (remont sanitariatów), w ŁUC-S w Łodzi - ul. Lodowa 97 (remont fragmentów połaci dachowych)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00215575

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1001-ILZ.260.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 462601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Remont węzłów sanitarnych na II piętrze budynku A, malowanie pokoi i ciągów komunikacyjnych w budynku B Urzędu Skarbowego Łódź - Śródmieście, ul. Dowborczyków 9/11, 90-019 Łódź.
2. Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót dla cz. 1-3 zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Opis przedmiotu zamówienia dla cz. 1 zamówienia– Załącznik nr 2 do SWZ;
2) Kosztorys nakładczy dla cz. 1 zamówienia – Załącznik nr 5 do SWZ;
3) Projekt umowy – Załącznik nr 13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.) Wartość części: 315000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Kompleksowy remont sanitariatów na parterze budynku Pierwszego Urzędu Skarbowego Łódź-Górna, ul. Wróblewskiego 10, 93-578 Łódź, w tym 1 szt. dla osób z niepełnosprawnościami.
2. Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót dla cz. 1-3 zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Opis przedmiotu zamówienia dla cz. 2 zamówienia– Załącznik nr 3 do SWZ;
3)Kosztorys nakładczy dla cz. 2 zamówienia – Załącznik nr 6 do SWZ;
4)Projekt umowy – Załącznik nr 13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.) Wartość części: 120000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Roboty remontowe dekarskie na dachu budynku Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego w Łodzi, ul. Lodowa 97, 93-232 Łódź – remonty cząstkowe i uszczelniające na części wyższej i niższej.
2. Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia stanowią:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót dla cz. 1-3 zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ;
2) Opis przedmiotu zamówienia dla cz. 3 zamówienia– Załącznik nr 4 do SWZ;
3) Kosztorys nakładczy dla cz. 3 zamówienia – Załącznik nr 7 do SWZ;
4) Projekt umowy – Załącznik nr 13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

4.5.5.) Wartość części: 134000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379707,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379707,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 379707,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pani Ewa Sobczyk prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Ewa Sobczyk Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane "HESBUD"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7321308432

7.3.4) Miejscowość: Bechcice Kolonia

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 379707,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140268,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140268,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140268,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pani Ewa Sobczyk prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Ewa Sobczyk Przedsiębiorstwo Inżynieryjno – Budowlane "HESBUD"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7321308432

7.3.4) Miejscowość: Bechcice Kolonia

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140268,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane