Remont dróg gminnych poprzez ułożenie warstwy uszczelniającej i uszorstniającej z mieszanki mineralno – bitumicznej na zimno typu „slurry seal” na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345492
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345492/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 08:16
- Lokalizacja
- Czerwionka-Leszczyny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-146540fc-0abb-4c03-a8db-9de2492ed854
- Identyfikator
- 6423024956
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345492 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych poprzez ułożenie warstwy uszczelniającej i uszorstniającej z mieszanki mineralno – bitumicznej na zimno typu „slurry seal” na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG I SŁUŻBY KOMUNALNE W CZERWIONCE-LESZCZYNACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240785475
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Polna 6
1.5.2.) Miejscowość: Czerwionka-Leszczyny
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-238
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324272743
1.5.8.) Numer faksu: 324272743 wew.27
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdisk@czerwionka-leszczyny.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdisk-czerwionka-leszczyny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdisk-czerwionka-leszczyny.e-zp.finn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Robót związane z budową dróg i autostrad
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych poprzez ułożenie warstwy uszczelniającej i uszorstniającej z mieszanki mineralno – bitumicznej na zimno typu „slurry seal” na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-146540fc-0abb-4c03-a8db-9de2492ed854
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345492
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022323/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont dróg gminnych poprzez ułożenie warstwy uszczelniającej i uszorstniającej z mieszanki mineralno – bitumicznej na zimno typu slurry seal na terenie Gminy i Miasta Czerwionka- Leszczyny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285144
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDiSK-ZP.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 442456,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty, polegające na wykonaniu uszczelnienia i uszorstnienia nawierzchni przez ułożenie warstwy uszorstniającej z mieszanki mineralno-emulsyjnej na zimno o uziarnieniu ciągłym 0/8mm w dwóch warstwach grubości min. 2 cm (typu „slurry seal”) i średniej ilości min. 35kg/m2, na odcinkach dróg gminnych Gminy i Miasta Czerwionka – Leszczyny według poniższego zestawienia:
- ul. Wyzwolenia (nr 360 030 S) w dzielnicy Czerwionka na odcinku od ul. Kolejowej (nr 360 013 S) do ul. Mikołaja Reja ( nr 360 024 S) na powierzchni 1960,00 m2,
- ul. Podleśna (nr 362 015 S) w dzielnicy Czuchów na odcinku od ul. Folwarcznej (nr 362 003 S) do końca nawierzchni bitumicznej na powierzchni 3 714,00 m2,
- ul. Leśnej ( nr 366 009S) w sołectwie Stanowice na odcinku od ul. Żorskiej (DW nr 924) do ul. 1 Maja ( nr 366 001S) na powierzchni 4 641,00 m2
- ul. Dworcowa (nr 361 010 S) w sołectwie Przegędza na odcinku od ul. Szkolnej (nr 365 009 S) do posesji nr 98 przy ul. Dworcowej na powierzchni 3 094,00 m2,
- ul. Nad Potokiem (nr 364 009 S) w sołectwie Książenice na odcinku od ul. Ks. Pojdy (DP nr 2907 S) w kierunku ul. Leśnej (nr 364 007 S) na powierzchni 2 393,00 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 476194,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 476194,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 476194,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roxit Polska Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 011163771
7.3.3) Ulica: Wesoła 12
7.3.4) Miejscowość: Czarny Bór
7.3.5) Kod pocztowy: 59-379
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 476194,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Firma SAT Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Opolskiej 9, 55-200 Oława, która złożyła ofertę w postępowaniu została przejęta z dniem 30.06.2026 r. w trybie art. 492 §1 pkt 1 Kodeksu spółek handlowych przez ROXIT POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Wesołej 12 ,58-379 Czarny Bór. ROXIT POLSKA Sp. z o. o. jako spółka przejmująca wstąpiła we wszelkie prawa i obowiązki Spółki SAT Sp. z o. o. z siedzibą w Oławie.| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |