Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót
Gmina Miasto Mrągowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345535
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345535/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-16 08:28
- Lokalizacja
- Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-597d9c46-0c9d-41f4-84ca-c0fe3d12afdf
- Identyfikator
- 7422076940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345535 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mrągowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743427
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A
1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897419000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mragowo.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mragowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-597d9c46-0c9d-41f4-84ca-c0fe3d12afdf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-597d9c46-0c9d-41f4-84ca-c0fe3d12afdf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345535
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032202/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Dokumentacja projektowa branży drogowej (zamówienie podzielone na 5 części)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316081
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KA.271.21.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 96000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych na "Budowę parkingu przy ul. Królewieckiej w Mrągowie, na działce nr ewid. 132/10 obręb 4"2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia :
1) Projekt budowlany – 5 egz.
2) Przedmiar robót – 1 egz.
3) Kosztorys inwestorski – 1 egz.
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – 1 egz.
5) Mapa do celów projektowych
6) Opracowania należy przekazać w formie papierowej i elektronicznej na pendrive (część tekstowa opracowania w formacie *.doc [MS Word] lub *.pdf [Adobe Reader], część rysunkowa w formacie *.dwg lub *.dxf oraz w *.pdf [Adobe Reader]; kosztorys i przedmiar robót w formacie *.ath [Norma lub inny kompatybilny] lub *.xls [MS Excel]).
3. Wytyczne do uwzględnienia przy opracowywaniu dokumentacji projektowej:
1) Lokalizacja na działkach nr ewid.: 132/10 obręb 4. Teren inwestycji jest własnością Gminy Miasto Mrągowo.
2) W zakresie należy uwzględnić m.in. budowę parkingu o nawierzchni przepuszczalnej, wycinkę drzew i krzewów, wykonanie nasadzeń zastępczych oraz usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną.
3) Koncepcję zagospodarowania terenu należy przekazać Zamawiającemu w terminie 4 tygodni od podpisania umowy.
4) Opracowanie i uzgodnienie projektu stałej organizacji ruchu w przypadku takiej konieczności.
5) Opracowanie projektu wycinki drzew i krzewów w przypadku kolizji projektowanych obiektów z istniejącą zielenią oraz projektu nasadzeń zastępczych.
6) Teren inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
7) W przypadku wystąpienia kolizji z istniejącymi sieciami podziemnymi i nadziemnymi do obowiązków Wykonawcy należy opracowanie projektu zabezpieczenia sieci lub usunięcia kolizji (przebudowy sieci). Dotyczy to także sytuacji, w której właściciele poszczególnych mediów w wydanych warunkach ustalą konieczność wykonania przebudowy odpowiedniej sieci. Szczegółowe rozwiązania winny być zgodne z warunkami technicznymi gestorów sieci, po akceptacji Zamawiającego.
8) Zamawiający dopuszcza zmianę zakresu przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 14000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych na: „Utwardzenie terenu przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Mrągowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4”2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia :
1) Projekt budowlany – 5 egz.
2) Przedmiar robót – 1 egz.
3) Kosztorys inwestorski – 1 egz.
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – 1 egz.
5) Mapa do celów projektowych
6) Opracowania należy przekazać w formie papierowej i elektronicznej na pendrive (część tekstowa opracowania w formacie *.doc [MS Word] lub *.pdf [Adobe Reader], część rysunkowa w formacie *.dwg lub *.dxf oraz w *.pdf [Adobe Reader]; kosztorys i przedmiar robót w formacie *.ath [Norma lub inny kompatybilny] lub *.xls [MS Excel]).
3. Wytyczne do uwzględnienia przy opracowywaniu dokumentacji projektowej:
1) Lokalizacja na działkach nr ewid.: 156/5, 157/5, 157/25, 157/11 obręb 4. Teren inwestycji jest własnością Gminy Miasto Mrągowo.
2) W zakresie należy uwzględnić m.in. utwardzenie terenu z nawierzchni przepuszczalnej, rozbiórkę istniejącego ogrodzenia i wykonanie nowego, budowę kanalizacji deszczowej oraz usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną.
3) Koncepcję zagospodarowania terenu należy przekazać Zamawiającemu w terminie 4 tygodni od podpisania umowy.
4) Opracowanie i uzgodnienie projektu stałej organizacji ruchu w przypadku takiej konieczności.
5) Opracowanie projektu wycinki drzew i krzewów w przypadku kolizji projektowanych obiektów z istniejącą zielenią oraz projektu nasadzeń zastępczych.
6) Teren inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
7) Teren znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej archeologicznej ujętej w rejestrze zabytków. Dokumentację projektową należy uzgodnić z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków.
8) W przypadku wystąpienia kolizji z istniejącymi sieciami podziemnymi i nadziemnymi do obowiązków Wykonawcy należy opracowanie projektu zabezpieczenia sieci lub usunięcia kolizji (przebudowy sieci). Dotyczy to także sytuacji, w której właściciele poszczególnych mediów w wydanych warunkach ustalą konieczność wykonania przebudowy odpowiedniej sieci. Szczegółowe rozwiązania winny być zgodne z warunkami technicznymi gestorów sieci, po akceptacji Zamawiającego.
9) Zamawiający dopuszcza zmianę zakresu przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 24000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych na: „Budowę parkingu przy ul. Moniuszki w Mrągowie” .2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia (dla wszystkich części):
1) Projekt budowlany – 5 egz.
2) Przedmiar robót – 1 egz.
3) Kosztorys inwestorski – 1 egz.
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – 1 egz.
5) Mapa do celów projektowych
6) Opracowania należy przekazać w formie papierowej i elektronicznej na pendrive (część tekstowa opracowania w formacie *.doc [MS Word] lub *.pdf [Adobe Reader], część rysunkowa w formacie *.dwg lub *.dxf oraz w *.pdf [Adobe Reader]; kosztorys i przedmiar robót w formacie *.ath [Norma lub inny kompatybilny] lub *.xls [MS Excel]).
3. Wytyczne do uwzględnienia przy opracowywaniu dokumentacji projektowej:
1) Lokalizacja na działkach nr ewid.: 170/37, 174/2 obręb 4. Teren inwestycji jest własnością Gminy Miasto Mrągowo.
2) W zakresie należy uwzględnić m.in. budowę nawierzchni parkingu z kostki pełnej, budowę chodnika, wykonanie zjazdu, wyniesione przejście dla pieszych, wykonanie niecki terenowej i zieleni retencyjnej wraz z przelewem awaryjnym do istniejącej kanalizacji deszczowej lub rowu, budowę oświetlenia oraz usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną.
3) Koncepcję zagospodarowania terenu należy przekazać Zamawiającemu w terminie 4 tygodni od podpisania umowy.
4) Opracowanie i uzgodnienie projektu stałej organizacji ruchu.
5) Teren inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
6) W przypadku wystąpienia kolizji z istniejącymi sieciami podziemnymi i nadziemnymi do obowiązków Wykonawcy należy opracowanie projektu zabezpieczenia sieci lub usunięcia kolizji (przebudowy sieci). Dotyczy to także sytuacji, w której właściciele poszczególnych mediów w wydanych warunkach ustalą konieczność wykonania przebudowy odpowiedniej sieci. Szczegółowe rozwiązania winny być zgodne z warunkami technicznymi gestorów sieci, po akceptacji Zamawiającego.
7) Zamawiający dopuszcza zmianę zakresu przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 30000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych na: „Budowę parkingu przy ul. Sobczyńskiego w Mrągowie”.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1) Projekt budowlany – 5 egz.
2) Przedmiar robót – 1 egz.
3) Kosztorys inwestorski – 1 egz.
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – 1 egz.
5) Mapa do celów projektowych
6) Opracowania należy przekazać w formie papierowej i elektronicznej na pendrive (część tekstowa opracowania w formacie *.doc [MS Word] lub *.pdf [Adobe Reader], część rysunkowa w formacie *.dwg lub *.dxf oraz w *.pdf [Adobe Reader]; kosztorys i przedmiar robót w formacie *.ath [Norma lub inny kompatybilny] lub *.xls [MS Excel]).
3. Wytyczne do uwzględnienia przy opracowywaniu dokumentacji projektowej:
1) Lokalizacja na działkach nr ewid.: 197/1, 127/35 obręb 4. Teren inwestycji jest własnością Gminy Miasto Mrągowo.
2) W zakresie należy uwzględnić m.in. budowę parkingu o nawierzchni przepuszczalnej, wykonanie zjazdu, budowę oświetlenia oraz usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną i nadziemną.
3) Koncepcję zagospodarowania terenu należy przekazać Zamawiającemu w terminie 4 tygodni od podpisania umowy.
4) Opracowanie i uzgodnienie projektu stałej organizacji ruchu.
5) Opracowanie projektu wycinki drzew i krzewów w przypadku kolizji projektowanych obiektów z istniejącą zielenią oraz projektu nasadzeń zastępczych.
6) Teren inwestycji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
7) W przypadku wystąpienia kolizji z istniejącymi sieciami podziemnymi i nadziemnymi do obowiązków Wykonawcy należy opracowanie projektu zabezpieczenia sieci lub usunięcia kolizji (przebudowy sieci). Dotyczy to także sytuacji, w której właściciele poszczególnych mediów w wydanych warunkach ustalą konieczność wykonania przebudowy odpowiedniej sieci. Szczegółowe rozwiązania winny być zgodne z warunkami technicznymi gestorów sieci, po akceptacji Zamawiającego.
8) Zamawiający dopuszcza zmianę zakresu przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 28000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęła oferta jednego wykonawcy . Wartość oferowanych usług przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w części 1
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36900 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
2) na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnia postępowanie w trybie podstawowym dotyczące części 2 na: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, gdyż nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęła oferta jednego wykonawcy . Wartość oferowanych usług przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w części 3
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45510 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45510 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęła oferta jednego wykonawcy . Wartość oferowanych usług przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w części 4
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36900 PLN
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |