Promocja Miasta Białystok w ramach trasy koncertowej Sanah Na Stadionach w dn. 10.07.2026 r. na Stadionie Miejskim Chorten Arena w Białymstoku

Miasto Białystok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345558
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345558/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-16 08:34
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d29215c-3c18-4a0a-b910-981090381b51
Identyfikator
9662117220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

DM ENTERTAINMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
602 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345558 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Promocja Miasta Białystok w ramach trasy koncertowej Sanah Na Stadionach w dn. 10.07.2026 r. na Stadionie Miejskim Chorten Arena w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słonimska 1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 858696351

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kps@um.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Promocja Miasta Białystok w ramach trasy koncertowej Sanah Na Stadionach w dn. 10.07.2026 r. na Stadionie Miejskim Chorten Arena w Białymstoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d29215c-3c18-4a0a-b910-981090381b51

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345558

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305656

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający planuje zawrzeć umowę promocyjną z DM ENTERTAINMENT Sp. z o. o., która jest jedynym Wykonawcą będącym w stanie świadczyć powyższą usługę na rzecz Zamawiającego, ponieważ jest jedynym organizatorem i producentem koncertu SANAH w dn. 10.07.2026 r. na Stadionie Miejskim Chorten Arena w Białymstoku, uprawnionym na zasadzie wyłączności do zawarcia niniejszej umowy. Nie istnieje rozsądne alternatywne rozwiązanie, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zwężenia parametrów zamówienia. Powiązanie marki Miasta Białystok z uznaną marką medialną stanowi dodatkową wartość niematerialną, której nie sposób wycenić na etapie przetargu, i której nie zapewni żaden inny wykonawca.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KPS-II.271.29.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 490000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest promocja Miasta Białystok w ramach trasy koncertowej Sanah Na Stadionach w dn. 10.07.2026 r. na Stadionie Miejskim Chorten Arena w Białymstoku, w tym wykonanie świadczeń promocyjnych w okresie poprzedzającym jak i podczas wydarzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DM ENTERTAINMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751812517

7.3.3) Ulica: Cystersów 9

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-553

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 602700 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-07-10
2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi