Dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego systemu klimatyzacji (9 sztuk) w pomieszczeniach Onkologicznego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych, w ramach projektu pn.: "Doskonalenie i zwiększenie ...
Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345578
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345578/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-16 08:38
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebf74700-4de8-425c-924b-0773858cfb34
- Identyfikator
- 8862385315
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345578 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego systemu klimatyzacji (9 sztuk) w pomieszczeniach Onkologicznego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych, w ramach projektu pn.: "Doskonalenie i zwiększenie ...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890047446
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sokołowskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-309
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: andrzej.nowinski@zdrowie.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdrowie.walbrzych.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12999281.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego systemu klimatyzacji (9 sztuk) w pomieszczeniach Onkologicznego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych, w ramach projektu pn.: "Doskonalenie i zwiększenie ...2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebf74700-4de8-425c-924b-0773858cfb34
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345578
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00119199/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.23 Dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego systemu klimatyzacji (9 sztuk) w pomieszczeniach Onkologicznego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych, w ramach projektu ...
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach Krajowego Planu Odbudowy i zwiększania odporności (KPO) w zakresie inwestycji D3.1.1 Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu; konkurs nr 2024/ABM/7/KPO.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219133
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp/32/TP/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 90000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa, montaż i uruchomienie kompletnego systemu klimatyzacji typu split do pomieszczeń Onkologicznego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych, zapewniającego efektywne chłodzenie oraz opcjonalnie ogrzewanie, zgodnie z poniższymi wymaganiami technicznymi i funkcjonalnymi
· klimatyzator o mocy nominalnej chłodniczej ok. 4.0 kW
· klimatyzator typu split ścienny, składający się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej
· ekologiczny czynnik chłodniczy R32 lub równoważny
· system filtracji powietrza, w tym filtr antyalergiczny
· klasa energetyczna: Minimum A++ dla chłodzenia
· automatyczna regulacja nawiewu: regulacja kierunku i siły nawiewu, tryb automatyczny
· zasilanie 230 V, 50HZ
· przepływ powietrza minimum 288 m3/H dla 1 biegu dot. chłodzenia
· sterowanie: bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania
· czytelny wyświetlacz na jednostce wewnętrznej lub pilocie
· programator czasowy
· tryb pracy: chłodzenie, osuszanie, wentylacja, ogrzewanie
· urządzenie musi posiadać certyfikaty CE, Eurovent, PZH lub równoważne
· urządzenie musi spełniać normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce
· gwarancja minimum 24 miesiące
· instrukcja obsługi i dokumentacja techniczna w języku polskim
2. Montaż:
· montaż jednostki wewnętrznej na ścianie w wyznaczonym miejscu, zapewniającym optymalną cyrkulację powietrza
· montaż jednostki zewnętrznej w miejscu zapewniającym prawidłową wentylację i odprowadzenie skroplin, z zachowaniem przepisów BHP i norm budowlanych
· Montaż zabezpieczeń elektrycznych w rozdzielnicy korytarzowej.
· Ułożenie okablowania w sufitach podwieszanych do zasilania każdej jednostki.
· Po zakończeniu prac Wykonawca będzie zobowiązany do przywrócenia wszystkich miejsc objętych robotami do stanu pierwotnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66666,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Duoklima spółka cywilna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241922869
7.3.4) Miejscowość: Żagań
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-05-26| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |