Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na przebudowie budynku sztabowego nr 1 w kompleksie wojskowym K-3015 w Bolesławcu, ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ
Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345609
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345609/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 08:48
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9270336e-4f20-49b2-be88-9eeb1cf20c64
- Identyfikator
- 8960006170
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345609 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na przebudowie budynku sztabowego nr 1 w kompleksie wojskowym K-3015 w Bolesławcu, ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930103906
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obornicka 126
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-984
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 261-65-68-01
1.5.8.) Numer faksu: 261-65-68-02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziwroclaw.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rziwroclaw.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rzi_wroclaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na przebudowie budynku sztabowego nr 1 w kompleksie wojskowym K-3015 w Bolesławcu, ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9270336e-4f20-49b2-be88-9eeb1cf20c64
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345609
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00145683/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Z. 22115 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych polegających na przebudowie budynku sztabowego nr 1 K - 3015 w Bolesławcu w konwencji zaprojektuj i wybuduj (Dys. 70)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317584
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 20/VII/WIB/26/R
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót bud. polegających na przebudowie bud. sztabowego nr 1 w kompl. woj. K-3015 w Bolesławcu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |