Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zwiększenia dostępności Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. J. A. Komeńskiego 39 w Elblągu, w ramach zadania (...)

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345626
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345626/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-16 08:52
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9922cd77-5990-49c9-9176-7faac7d1d09f
Identyfikator
5783051446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ KOCHOWSKIElbląg, PL · lot 0
68 265 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345626 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zwiększenia dostępności Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. J. A. Komeńskiego 39 w Elblągu, w ramach zadania (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1308923

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zwiększenia dostępności Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. J. A. Komeńskiego 39 w Elblągu, w ramach zadania (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9922cd77-5990-49c9-9176-7faac7d1d09f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345626

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042245/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.28 Opracowanie dokum. projektowo - kosztorys. w ramach zadania: Dostosowanie szkół ponadpodstawowych w E-gu do wymogów przepisów o zapewnieniu dostępności dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260209

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.76.2026.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 467188,67 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 46761,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zwiększenia dostępności Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. J. A. Komeńskiego 39 w Elblągu, w ramach zadania: „Dostosowanie szkół ponadpodstawowych w Elblągu do wymogów przepisów o zapewnieniu dostępności dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”
2. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dostosowania obiektu Zespołu Szkół Mechanicznych położonego przy ul. J. A. Komeńskiego 39 w Elblągu, do wymogów przepisów o zapewnieniu dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, obejmującego w szczególności:
1) Zapewnienie uczniom z niepełnosprawnościami i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi dostępności wszystkich poziomów, na których prowadzona jest edukacja:
a) dostawa i montaż dźwigu platformowego pionowego zamkniętego do przewozu osób z niepełnosprawnościami wraz z remontem dojścia do dźwigu - usunięcie barier architektonicznych w postaci nierówności, ubytków nawierzchni,
b) dostosowanie obiektu do obowiązujących przepisów ppoż w razie wystąpienia takiej konieczności,
c) zastosowanie oznaczeń pomieszczeń czytelnych wzrokowo i dotykowo;
2) Zapewnienie uczniom z niepełnosprawnościami i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi dostępności pomieszczeń sanitarnych: prace remontowe 2 łazienek;
3) Wyposażenie obiektu w sprzęt dedykowany osobom słabowidzącym i słabosłyszącym (tablice magnetyczne 10 szt., powiększalnik - 1 szt., pętle indukcyjne - 2 szt.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68265,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146985,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68265,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ŁUKASZ KOCHOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5792223094

7.3.3) Ulica: BEDNARSKA 22/38

7.3.4) Miejscowość: ELBLĄG

7.3.5) Kod pocztowy: 82-300

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68265,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

I. dot. pełna nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zwiększenia dostępności Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. J. A.
Komeńskiego 39 w Elblągu, w ramach zadania: „Dostosowanie szkół ponadpodstawowych w Elblągu do wymogów
przepisów o zapewnieniu dostępności dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”

II. ad. 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
2. Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wg zakresu określonego w pkt V. ppkt 3. poz. 1) SWZ – 5 miesięcy
od daty podpisania Umowy, w tym ustala się następujące terminy graniczne:
a) Wykonanie inwentaryzacji budowlanej, pozyskanie mapy do celów projektowych – 4 tygodnie od daty podpisania Umowy,
b) Opracowanie projektu zagospodarowania terenu i architektoniczno-budowlanego, opracowanie projektów technicznych i
wykonawczych we wszystkich koniecznych branżach, opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót
budowlanych – 18 tygodni od daty podpisania Umowy.
3. Aktualizacja kosztorysów inwestorskich wg zakresu określonego w pkt V. ppkt 3. poz. 2) SWZ – 10 dni roboczych od daty
otrzymania pisemnego wezwania Zamawiającego.
4. Pełnienie nadzoru autorskiego wg zakresu określonego w pkt V. ppkt 3. poz. 3) SWZ – okres wykonywania robót
budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji projektowo–kosztorysowej.
2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi