Remont łazienek z przystosowaniem ich dla osób niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie.
POWIAT BUSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345627
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345627/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 08:52
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad379c95-90f9-4e24-b4b2-c2c7e6f4a00c
- Identyfikator
- 6551925375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345627 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łazienek z przystosowaniem ich dla osób niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT BUSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: POWIAT BUSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Adama Mickiewicza 15
1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.busko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.busko.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad379c95-90f9-4e24-b4b2-c2c7e6f4a00c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont łazienek z przystosowaniem ich dla osób niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad379c95-90f9-4e24-b4b2-c2c7e6f4a00c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345627
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00115629/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont łazienek z przystosowaniem ich dla osób niepełnosprawnych w Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270282
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie łazienek z przystosowaniem ich dla niepełnosprawnych podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie.
Zakres prac obejmuje m.in:
• częściowe wyburzenie ścian.
• demontaż części stolarki drzwiowej i montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej.
• demontaż posadzki i warstw podposadzkowych w pomieszczeniach przeznaczonych na sanitariaty oraz wykonanie nowych posadzek
• wykonanie przebudowy i rozbudowy instalacji sanitarnych wod-kan i c.o.
• wykonanie przebudowy instalacji wewnętrznej eNN i przyzywowej
Roboty budowlane będą prowadzone w obiekcie czynnym, dlatego wszelkie prace należy wykonywać w sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo personelowi i pensjonariuszom DPS.
Budynek jest obiektem zamieszkania zbiorowego.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisano w:
a) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
b) przedmiarze robót,
które stanowią załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249365,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249365,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi remontowo-budowlane "BUD-MAX" Wiesław Droś
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8661188861
7.3.3) Ulica: Partyzantów
7.3.4) Miejscowość: Rytwiany
7.3.5) Kod pocztowy: 28-236
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249365,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |