Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pęzinie gm. Stargard- w systemie zaprojektuj i wybuduj.

GMINA STARGARD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345642
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345642/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 08:56
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5515c89d-b020-4432-98af-700993a3fead
Identyfikator
8542230947
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjneUsługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty elewacyjneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuMontaż instalacji piorunochronnejIzolacja cieplna

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345642 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pęzinie gm. Stargard- w systemie zaprojektuj i wybuduj.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARGARD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685987

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek Staromiejski 5

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 915613410

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.stargard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.stargard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332142

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pęzinie gm. Stargard- w systemie zaprojektuj i wybuduj.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5515c89d-b020-4432-98af-700993a3fead

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345642

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038341/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pęzinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja jest dofinansowana ze środków Unii Europejskiej z programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, nabór nr FEPZ.02.07-IZ.00-001/23 dla działania 2.7 Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej (ZIT) w ramach Umowy o Dofinansowanie nr FEPZ.02.07-IZ.00-0014/25-00 z dnia 22.04.2026 roku.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311884

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.37.2026.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej w Pęzinie, gm. Stargard- w systemie zaprojektuj i wybuduj w granicach i zakresie określonym przez program funkcjonalno-użytkowy (PFU) wraz z załącznikami i specyfikację warunków zamówienia (SWZ), a w tym między innymi:
1) sporządzenie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniami,
2) roboty budowlane, termomodernizacja budynku - ściany zew., wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zew.
3) montaż pompy ciepła,
4) wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
5) przystosowanie budynku dla osób z niepełnosprawnościami,
6) Modernizacja instalacji c.o. i C.W.U., instalacja wentylacyjna mechaniczna z odzyskiem ciepła, BMS
7) zagospodarowanie terenu,
oraz:
8) wykonanie wszelkich innych, niewymienionych w pkt 1 – 7 robót i prac niezbędnych dla osiągnięcia zamierzonego celu (rezultatu technicznego, funkcjonalnego i użytkowego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym z możliwością negocjacji, zostaje unieważnione w trybie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, gdyż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane