„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+000,00 do km 0+337,00 i od km 0+340,00 do km 0+420,00 w miejscowości Słupie”

GMINA MODLIBORZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345651
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345651/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 08:58
Lokalizacja
Modliborzyce, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-716f1532-a0b5-4486-8189-841e98639f64
Identyfikator
8621576344
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

Konsorcjum: Lider konsorcjum: LACH-POL Sp. z o.o. Golce 63A, 37-405 Jarocin Partner konsorcjum: Paweł Lach Szyperki 39A, 37-405 JarocinJarocin, PL · lot 0
183 536,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345651 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+000,00 do km 0+337,00 i od km 0+340,00 do km 0+420,00 w miejscowości Słupie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MODLIBORZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409608

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piłsudskiego 63

1.5.2.) Miejscowość: Modliborzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-310

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@modliborzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://modliborzyce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-716f1532-a0b5-4486-8189-841e98639f64

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+000,00 do km 0+337,00 i od km 0+340,00 do km 0+420,00 w miejscowości Słupie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-716f1532-a0b5-4486-8189-841e98639f64

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345651

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016147/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja (przebudow) drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+000,00 do km 0+337,00 i od 0+340,00 do km 0+420,00 w miejscowości Słupie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272295

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INW.271.1.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 184522,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. „Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych od km 0+000,00 do km 0+337,00 i od km 0+340,00 do km 0+420,00 w miejscowości Słupie”.
Szczegółowy zakres robót przedstawiono w przedmiarze robót oraz dokumentacji projektowej zawierająca m.in.:
 Projekt Budowlany oraz Projekt zagospodarowania terenu,
 Projekt Architektoniczno-Budowlany branży drogowej – część opisową oraz część rysunkową,
 Projekt budowlany, Projekt Stałej Organizacji Ruchu – część opisowa oraz rysunkowa,
 Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (dalej: STWiOR) – branża drogowa,
 Informację dotyczącą bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BiOZ),
 Przedmiar robót
- stanowiąca Załącznik nr 8 do SWZ oraz Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.

Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na całej dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183536,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 551287,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183536,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LACH-POL SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524598010

7.3.3) Ulica: Golce 63A

7.3.4) Miejscowość: Jarocin

7.3.5) Kod pocztowy: 37-405

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183536,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane