Rozbudowa oświetlenia drogowego w sołectwach Czachulec Stary, Dziadowice, Grąbków, Kotwasice, Malanów, Miłaczewek, Poroże, Rachowa, Skarżyn Kolonia, Targówka, Żdżenice
GMINA MALANÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345667
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 09:02
- Lokalizacja
- Malanów, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60aea03c-1152-45aa-8b87-1691f5f2c9b2
- Identyfikator
- 6681857620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345667 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa oświetlenia drogowego w sołectwach Czachulec Stary, Dziadowice, Grąbków, Kotwasice, Malanów, Miłaczewek, Poroże, Rachowa, Skarżyn Kolonia, Targówka, Żdżenice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MALANÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Turecka 16
1.5.2.) Miejscowość: Malanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-709
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632883083
1.5.8.) Numer faksu: 632883083
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@malanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/62DA7B89-4877-4CAD-B577-E136876A1A6C1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa oświetlenia drogowego w sołectwach Czachulec Stary, Dziadowice, Grąbków, Kotwasice, Malanów, Miłaczewek, Poroże, Rachowa, Skarżyn Kolonia, Targówka, Żdżenice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60aea03c-1152-45aa-8b87-1691f5f2c9b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055153/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Rozbudowa oświetlenia drogowego w sołectwach Czachulec Stary, Dziadowice, Grąbków, Kotwasice, Malanów, Miłaczewek, Poroże, Rachowa, Skarżyn Kolonia, Targówka, Żdżenice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257825
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.7.2026.EK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 281722,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem Umowy jest wykonanie 9 odcinków oświetleń drogowych poprzez:
1)Budowę linii kablowej oświetlenia drogowego w m. Brody zasilanej ze stacji transformatorowej nr 60212 o długości 269 m (dz. nr 137/2 - obręb Brody, 653 - obręb Dziadowice),
2) Budowę odcinka linii kablowej oświetlenia drogowego o długości ok. 58 m wraz z montażem 1 latarni (II/1) w m. Grąbków zasilanej ze stacji transformatorowej nr 60041 (dz. nr 559/14, 458, 904/2 - obręb Grąbków),
3) Budowę odcinka linii kablowej oświetlenia drogowego o długości ok. 124 m (od słupa 2/7/4 do 2/7/7) wraz z montażem 1 latarni (2/7/7) w m. Malanów, ul. Leśna zasilanego ze stacji transformatorowej nr 60040 (dz. nr 52, 54, 64 - obręb Malanów),
4) Budowę linii kablowej oświetlenia drogowego o długości ok. 225 m wraz z montażem 3 latarni w m. Malanów, ul. Wiatraczna, zasilanej ze stacji transformatorowej nr 60601 (dz. nr 115/13, 115/17, 115/19 - obręb Malanów),
5) Przebudowę linii 0,4 kV tj. montaż oprawy oświetlenia drogowego na słupie 02/2 zasilanym ze stacji transformatorowej nr 60171 w m. Miłaczewskie Młyny (dz. 35, 27 - obręb Młyny Miłaczewskie),
6) Budowę linii kablowej oświetlenia drogowego w m. Rachowa, zasilanej ze stacji transformatorowej nr 60470 (dz. nr 910/1, 910/2 - obręb Malanów, 71 - obręb Rachowa),
7) Budowę odcinka linii kablowej oświetlenia drogowego o długości ok. 27 m (od istniejącego słupa II/4 do I/1) wraz z montażem 1 latarni (I/1) w m. Targówka, zasilanego ze stacji transformatorowej nr 61154 (dz. nr 226, 304/1, 304/2, - obręb Grąbków, dz. 405, 367 - obrąb Targówka),
8) Budowę odcinka linii kablowej oświetlenia drogowego o długości ok. 177 m (od istniejącego słupa 2/1/1/6 do 2/1/1/10) wraz z montażem 2 latarni w m. Żdżenice (2/1/1/8, 2/1/1/10), zasilanej ze stacji transformatorowej nr 60131 (dz. nr 495/1 - obręb Żdżenice),
9) Przebudowę linii 0,4 kV tj. montaż oświetlenia drogowego poprzez podwieszenie przewodu o długości ok. 377 m oraz montaż 5 opraw w m. Żdżenice, zasilanej ze stacji transformatorowej nr 60257 (dz. nr 298, 628, 301/1, 301/2, 301/3, 301/4, 301/5, 301/6 - obręb Żdżenice).
Zakres prac obejmuje:
Przygotowanie harmonogramu realizacji inwestycji, który będzie podlegał uzgodnieniu i akceptacji Zamawiającego,
Wykonanie prac w terenie,
Przygotowanie dokumentacji powykonawczej m.in.: atesty, certyfikaty lub inne dokumenty mające na celu potwierdzenie jakości zastosowanych materiałów; protokoły z pomiarów; uzupełnione Dzienniki Budowy; dokumenty niezbędne do dokonania odbioru technicznego przez uprawnionych pracowników Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe w Kaliszu oraz inwentaryzację geodezyjną powykonawczą lub w przypadku jej braku, kserokopię złożonego do Starostwa Powiatowego zawiadomienia o wykonaniu zgłoszonych prac geodezyjnych w celu potwierdzenia wykonania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (inwentaryzacja powykonawcza dotyczy linii kablowych); oświadczenia o gotowości instalacji przyłączanych (dotyczy: Żdżenice st. 60257, Grąbków st. 60041).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodny jest z opisami zawartymi w dokumentacji projektowej, który dotyczy przedmiotowego oświetlenia ulicznego, stanowiącej załącznik do SWZ.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 160884,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 314029,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 160884,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Tak
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rakociński-Budownictwa-Energetyka Piotr Rakociński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6681852953
7.3.3) Ulica: Żdżenice 68
7.3.4) Miejscowość: Malanów
7.3.5) Kod pocztowy: 62-709
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 160884,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |