Mechaniczne i hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej na terenie Gminy Słubice
GMINA SŁUBICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345688
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345688/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-16 09:07
- Lokalizacja
- Słubice, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c67e9730-a925-4294-af3c-4b2e9b0c82e4
- Identyfikator
- 5980005172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345688 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Mechaniczne i hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej na terenie Gminy Słubice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUBICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966792
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Słubice
1.5.3.) Kod pocztowy: 69-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slubice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slubice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/slubice/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Mechaniczne i hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej na terenie Gminy Słubice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c67e9730-a925-4294-af3c-4b2e9b0c82e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345688
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00175624/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Czyszczenie kanalizacji deszczowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267367
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2026.PG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest mechaniczne i hydrodynamiczne czyszczenie kolektorów kanalizacji deszczowej, wpustów deszczowych wraz z przykanalikami, studni chłonnych, elementów odwodnienia liniowego oraz inspekcja TV sieci i przyłączy, zlokalizowanych na terenie gminy Słubice.
2. Zakres robót obejmuje:
- mechaniczne i hydrodynamiczne czyszczenie kolektorów kanalizacji deszczowej,
- czyszczenie wpustów ulicznych wraz z przykanalikami, w tym ręczne opróżnianie osadników, o ile występują – w przypadku ich występowania na odcinkach objętych przedmiotem zamówienia,
- czyszczenie studni chłonnych, w szczególności usuwanie osadów, namułu, piasku, liści oraz innych zanieczyszczeń ograniczających chłonność studni – w przypadku ich występowania na odcinkach objętych przedmiotem zamówienia
- czyszczenie elementów odwodnienia liniowego – w przypadku ich występowania na odcinkach objętych przedmiotem zamówienia,
- usuwanie osadów, piasku, namułów i innych zanieczyszczeń z elementów kanalizacji deszczowej,
- przywrócenie drożności elementów kanalizacji deszczowej objętych zakresem prac wskazanym przez Zamawiającego,
- organizację i oznakowanie terenu prac,
- organizację ruchu drogowego na czas prowadzenia prac,
- roboty przygotowawcze,
- organizacja rurociągów tymczasowych tłocznych i przepompowywanie ścieków, korkowanie kanału – według potrzeb,
- hydrodynamiczne czyszczenie rurociągu,
- usuwanie przeszkód utrudniających czyszczenie kanalizacji deszczowej przy użyciu specjalistycznego sprzętu,
- transport i zagospodarowanie wytworzonych odpadów wraz z przedstawieniem Zamawiającemu dokumentów potwierdzających przejęcie odpadów wygenerowanych w systemie BDO (Karta Przekazania Odpadu), zgodnie z pkt. 4.2 OPZ.
3. Zakres oraz lokalizacja prac obejmuje sieć kanalizacji deszczowej wskazaną na mapach stanowiących Załącznik nr 2 do umowy oraz w wykazie ulic stanowiących Załącznik nr 3 do umowy. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania prac wyłącznie na odcinkach kanalizacji deszczowej wskazanych w Załączniku nr 2 do umowy.
4. Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność wobec Zamawiającego lub osób trzecich za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego wykonywania usług.
5. Wykonawca do realizacji przedmiotu zamówienia użyje sprzętu, narzędzi oraz wszelkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych, które zabezpieczy we własnym zakresie.
6. Wykonawca będzie wykonywał usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, ppoż., dotyczącymi gospodarki odpadami oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego.
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikami.
8. Zamówienie nie jest podzielone na części. Jest to zamówienie o niskiej wartości zamówienia poniżej progów „unijnych”. Warunki postępowania jak i opis przedmiotu zamówienia nie utrudniają możliwości brania udziału małym i średnim przedsiębiorcom.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90641000-2 - Usługi oczyszczania kanałów ściekowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264764,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264764,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GSG Industria Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552264351
7.3.3) Ulica: ul. Granitowa 47
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-750
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264764,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |