Remont drogi gminnej nr 108623L w miejscowości Blinów Drugi
GMINA SZASTARKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345747
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345747/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 09:22
- Lokalizacja
- Szastarka, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ee0916b-4cfa-4c8b-9e4b-179f219e566f
- Identyfikator
- 7151675797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345747 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 108623L w miejscowości Blinów Drugi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZASTARKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 17
1.5.2.) Miejscowość: Szastarka
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-225
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 15 8714130
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gminaszastarka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugszastarka.e-biuletyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ee0916b-4cfa-4c8b-9e4b-179f219e566f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 108623L w miejscowości Blinów Drugi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ee0916b-4cfa-4c8b-9e4b-179f219e566f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345747
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00149846/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi gminnej nr 108623L w miejscowości Blinów Drugi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229688
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 635697,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn. „Remont drogi gminnej nr 108623L w miejscowości Blinów Drugi”. Inwestycja jest dofinansowywana ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2. Przedmiotem inwestycji jest wykonanie remontu drogi gminnej nr 108623L w miejscowości Blinów Drugi od km 0+000 do km 0+585 [działki drogowe o numerach ewidencyjnych: 440/1, 444/2, 445/2, 418 położone w m. Blinów Drugi, gmina Szastarka, obręb: 0001, jednostka ewidencyjna 060706_2].
3. Celem inwestycji jest remont przedmiotowego odcinka drogi gminnej polegający na wzmocnieniu istniejącej nawierzchni mieszanką gruntu stabilizowanego cementem oraz podbudową z kruszywa, wykonanie nawierzchni bitumicznej oraz wykonanie poboczy z kruszywa łamanego.
4. Zakres zamówienia obejmuje zrealizowanie robót budowlanych zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru rób budowlanych, zasadami sztuki budowlanej oraz zasadami i warunkami bhp, a w szczególności wykonanie:
4.1. Robót rozbiórkowych: roboty ziemne, mechaniczne rozebranie nawierzchni (frezowanie) z mieszanek mineralno-bitumicznych;
4.2. Podbudowy: mechaniczne wykonanie koryta, mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem, podbudowa z kruszywa;
4.3. Nawierzchni: skropienie nawierzchni drogowej emulsją asfaltową, nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych – warstwa wiążąca, wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-asfaltową z wbudowaniem mechanicznym, nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych – warstwa ścieralna;
4.4. Robot wykończeniowych: podbudowa z kruszywa łamanego – umocnienie poboczy, nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych – warstwa ścieralna, słupki do znaków drogowych z rur stalowych, przymocowanie tablic drogowych, oczyszczenie rowów i skarp;
5. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (zał. nr 1 do SWZ) oraz zał. nr 6 – wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 439734,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 671666,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 439734,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6020131180
7.3.3) Ulica: ul. Szklarniowa 4
7.3.4) Miejscowość: Nisko
7.3.5) Kod pocztowy: 37-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 439734,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |