Remont drogi w Marszywcu
GMINA ZELÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345750
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 09:23
- Lokalizacja
- Zelów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1883091-ee52-47d2-b660-25289e204f3c
- Identyfikator
- 7692051648
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345750 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi w Marszywcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZELÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648273
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 23
1.5.2.) Miejscowość: Zelów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-425
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 446341000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umzelow@zelow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zelow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f1883091-ee52-47d2-b660-25289e204f3c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi w Marszywcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1883091-ee52-47d2-b660-25289e204f3c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00053830/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont drogi w Marszywcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280133
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.25.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 453660,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis ogólny przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi w Marszywcu na długości 313,12 mb.
Rozwiązanie projektowe:
A. Dane techniczno – projektowe dla remontu drogi:
1. Długość drogi – 313,12 mb
2. Szerokość nawierzchni jezdni: na prostej - 4,50 m
Łuku poziomym – 4,00 - 5,50 m
Szer. poboczy – 0,50 m
3. Klasa drogi gminna D – dojazdowa
4. Prędkość projektowa - 30 km/h
5. Obciążenie ruchem - KR1
6. Spadek poprzeczny: - na łukach poziomych jednostronny 3% - na prostej daszkowy 2%
7. Nawierzchnia jezdni: asfaltobeton asfaltową, na podbudowie z tłucznia dolomit.
B. Trasa projektowanej drogi pokrywa się z istniejącą trasą i mieści się granicach prawnych pasa drogowego.
C. Niweletę drogi dostosowano do istniejących pochyleń oraz do wysokości (rzędnej) wjazdów.
D. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania utwardzenia na łuku drogi zgodnie z przedmiarem.
PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE NAWIERZCHNI
Dla drogi dojazdowej przy założeniu obciążenia ruchem jako lekkiego /KR1/ i zachowując wymóg mrozoodporności nawierzchni- przyjęto następujące warstwy konstrukcyjne nawierzchni:
1. Podłoże istniejące, grupa gruntów – G4.
2. Nawierzchnia - warstwy od podłoża:
a) Warstwa odcinająca z piasku gr 10 cm
b) Warstwa stabilizacji z mieszanki cem. piask. Rm=2,50 MPa o gr. 25 cm,/ z wytworni/
c) Wyrównanie dolne tłuczeń dolomit. o fr.0/63 mm, gr. 15 cm
d) Wyrównanie górne kliniec dolomit. o fr.0/31,5 mm, gr. 8 cm
e) Warstwa wiążąca asfaltobeton AC16W gr. 5 cm
f) Warstwa ścieralna asfaltobeton AC11S gr. 4 cm
Pobocza:
Dolna warstwa: tłuczeń dolomit lub granit fr. 0/63 / z zakupu/ gr. 15 cm
Górna warstwa: kliniec dolomit lub granit o fr. 0/31,5 mm /z zakupu/ gr.10 cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 431618,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 572140,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 431618,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ŻWIR - TRANS DROGI Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971880545
7.3.3) Ulica: Władysława Zarembowicza 37/63
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-530
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 431618,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |