Przebudowa dróg: ul. Stromej, ul. Skośnej, ul. Prostej i ul. Obwodowej w Sieradzu

GMINA MIASTO SIERADZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345794
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345794/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 09:34
Lokalizacja
Sieradz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4227e640-0d08-408e-b715-2b96a6b0866c
Identyfikator
8272237737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345794 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg: ul. Stromej, ul. Skośnej, ul. Prostej i ul. Obwodowej w Sieradzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO SIERADZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934335

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Wojewódzki 1

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsieradz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umsieradz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmsieradz.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg: ul. Stromej, ul. Skośnej, ul. Prostej i ul. Obwodowej w Sieradzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4227e640-0d08-408e-b715-2b96a6b0866c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345794

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051368/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa dróg: ul. Stromej, Skośnej, Prostej, Obwodowej w Sieradzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305963

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZ-Z.271.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy dróg poprzez ułożenie nakładki bitumicznej na następujących ulicach:
a) Obwodowej,
b) Prostej,
c) Skośnej,
d) Stromej.
2. W ramach zamówienia należy wykonać następujące elementy i roboty:
a) wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu,
b) roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych,
c) mechaniczne rozebranie nawierzchni,
d) frezowanie nawierzchni bitumicznej,
e) wykonanie koryta,
f) profilowanie i zagęszczanie podłoża,
g) podbudowa betonowa,
h) podbudowa z mieszanki z kruszyw łamanych,
i) skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
j) wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – asfaltowych,
k) nawierzchnie z płyt ażurowych,
l) plantowanie terenu za poboczami (ścięcie lub uzupełnienie gruntem),
m) regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych, dla włazów kanałowych oraz zaworów gazowych,
n) krawężniki betonowe z ławą pod krawężniki,
o) plantowanie skarp i dna wykopów,
p) chodniki z kostki brukowej betonowej na podsypce cementowo – piaskowej,
q) obrzeża betonowe na podsypce cementowo – piaskowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z tym, że cena złożonych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający podał przed otwarciem ofert i nie ma
możliwości jej zwiększenia do ceny najkorzystniejszej oferty, Komisja wnioskuje o unieważnienie postępowania na
podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp: cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza
przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane