Dostosowanie budynku szkoły podstawowej w Majdanie Górnym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Gmina Tomaszów Lubelski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345796
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345796/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 09:35
Lokalizacja
Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cbc80e5f-da74-43f9-a534-dbbdf6acfe6b
Identyfikator
9211867433
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW MISIEWICZTomaszów Lub., PL · lot 0
499 309,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345796 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie budynku szkoły podstawowej w Majdanie Górnym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tomaszów Lubelski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369089

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 29 -go Listopada 9

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (84) 66 43 085,

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@tomaszowlubelski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugtomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tomaszowlubelski.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie budynku szkoły podstawowej w Majdanie Górnym do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbc80e5f-da74-43f9-a534-dbbdf6acfe6b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345796

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045302/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostosowanie oddziałów przedszkolnych oraz szkół podstawowych do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dostosowanie budynków szkół podstawowych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami” jest objęte dofinansowaniem w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 w ramach Priorytetu VII, Działania 7.5 Infrastruktura edukacyjna w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259157

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IT.271.2.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostosowanie budynku szkoły podstawowej wraz z oddziałem przedszkolnym w Majdanie Górnym do potrzeb osób z
niepełnosprawnością
W ramach zamówienia Wykonawca wykona w budynku szkoły prace remontowo-budowlane w branży budowlanej,
elektrycznej i sanitarnej, w szczególności:
- wymiana stolarki drzwiowej,
- dostosowanie łazienki dla niepełnosprawnych,
- platforma,
- pochylnia zewnętrzna,
- elementy informacyjne dla osób niedowidzących - przyklejenie taśmy czarno-żółtej szerokości 10 cm, odpornej na
ścieranie.
Roboty w zakresie dotyczącym wymiany stolarki drzwiowej będą realizowane na podstawie pozwolenia na budowę Zadanie
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00215842/01 z dnia 2026-04-24
2026-04-24 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
będzie realizowane na podstawie pozwolenia na budowę z dnia 11.06.2026 r. Nr AB.6740.172.2025, natomiast pozostałe
roboty na podstawie zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę – zaświadczenie o braku podstaw do
wniesienia sprzeciwu z dnia 03.04.2025 r. nr AB.6743.1.178.2025.MBG.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 488310,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 544063,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 499309,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE BRO-BUD MISIEWICZ ZBIGNIEW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9210009590

7.3.3) Ulica: ul. Lwowska 56A lok. 34,

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

7.3.5) Kod pocztowy: 22-600

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 499309,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane