Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Stare Babice poprzez wykonanie nakładek asfaltowych i destruktowych w 2026 r
Gmina Stare Babice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345851
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345851/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 09:48
- Lokalizacja
- Stare Babice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23ec1521-5ca5-43c3-b815-6219d0b0237a
- Identyfikator
- 1182025548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345851 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Stare Babice poprzez wykonanie nakładek asfaltowych i destruktowych w 2026 r
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Babice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Stare Babice
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-082
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@stare-babice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starebabice.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://starebabice.bip.net.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Stare Babice poprzez wykonanie nakładek asfaltowych i destruktowych w 2026 r2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23ec1521-5ca5-43c3-b815-6219d0b0237a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345851
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033408/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Stare Babice poprzez wykonanie nakładek asfaltowych i destruktowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266384
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.23.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg gminnych poprzez wykonanie nakładek asfaltowych i destruktowych na terenie gminy Stare Babice. Prace będą realizowane jako zamówienie gwarantowane z prawem opcji:
- zakres zamówienia gwarantowanego:
1) odcinek o długości ok. 504 m na ul. Białej Brzozy w Kwirynowie;
2) odcinek o długości ok. 745 m na ul. Czereśniowej w Koczargach Starych;
3) odcinek o długości ok. 100 m na ul. Dobrej w m. Zielonki-Wieś;
4) odcinek o długości ok. 295 m na ul. Górki od posesji nr 10 w kierunku wschodnim w Koczargach Starych / Koczargach Nowych;
5) odcinek o długośći ok. 682 m na ul. Gwiaździstej, Pogodnej, Zacisznej w Starych Babicach;
6) odcinek o długośći ok. 275 m na ul. Jaworowej w Koczargach Starych;
7) odcinek o długości ok. 90 m na ul. Kmicica i Małego Księcia w Starych Babicach;
8) odcinek o długości ok. 315 m na ul. Rocha Kowalskiego w Lipkowie;
9) odcinek o długości ok. 840 m na ul. Kwiatów Polnych w Borzęcinie Małym i Dużym;
10) odcinek o długości ok. 150 m na ul. Leszczynowej w Koczargach Starych;
11) odcinek o długości ok. 174 m na ul. Niskiej w Blizne Łaszczyńskiego;
12) odcinek o długości ok. 200 m na ul. Ogińskiego w Klaudynie;
13) odcinek o długości ok. 205 m na ul. Okrzei w Blizne Jasińskiego;
14) odcinek o długości ok. 540 m na ul. Pileckiego w m. Zielonki-Wieś;
15) odcinek o długości ok. 336 m na ul. Pustoła w m. Zielonki -Wieś;
16) odcinek o długości ok. 460 m na drodze gminnej w m. Stanisławów;
17) odcinek o długości ok. 90 m na drodze gminnej w Lubiczowie;
18) odcinek o długości ok. 155 m na ul. Witosa w Starych Babicach;
- zakres zamówienia opcjonalnego:
19) odcinek o długości ok. 450 m na ul. Górki od posesji nr 10 w kierunku zachodnim w Koczargach Starych / Koczargach Nowych – opcja nr 1;
20) odcinek o długości ok. 300 m na ul. Krańcowej w Borzęcinie Dużym – opcja nr 2;
21) odcinek o długości ok. 100 m na ul. Lwowskiej w Babicach Nowych- opcja nr 3.
2. Przedmiot zamówienia w zamówieniu gwarantowanym oraz w zamówieniu opcjonalnym (które może zostać uruchomione przez Zamawiającego, w trakcie trwania umowy), obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na:
1) wykonaniu nakładek asfaltowych:
a) przegląd i późniejsza regulacja urządzeń infrastruktury technicznej zlokalizowanej w nawierzchni drogi w szczególności urządzeń wod–kan;
b) frezowanie nawierzchni bitumicznej do głębokości około 3 cm;
c) przygotowanie nawierzchni poprzez mechaniczne profilowanie i równanie nawierzchni;
d) uzupełnienie ubytków w nawierzchni;
e) wykonanie nawierzchni bitumicznej mieszankami mineralno-asfaltowymi. Grubość warstwy po zagęszczeniu ok. 5 cm- nakładka z betonu asfaltowego – warstwa ścieralna AC 11S KR 3÷4;
f) wykonanie poboczy z kruszywa drogowego kamiennego;
2) wykonaniu nakładek destruktowych:
a) przegląd i późniejsza regulacja urządzeń infrastruktury technicznej zlokalizowanej w nawierzchni drogi w szczególności urządzeń wod–kan;
b) mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża;
c) wykonanie nawierzchni z destruktu asfaltowego. Grubość warstwy po zagęszczeniu
ok. 5 cm;
d) powierzchniowe utrwalenie wykonanej nawierzchni emulsją asfaltową i grysem kamiennym o wymiarach 2-5mm;
e) wykonanie poboczy z kruszywa drogowego kamiennego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2991789 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3817637,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2991789 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFRAPOL Daniel Mieczysław Dziewulski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 529-104-45-58
7.3.3) Ulica: Stołeczna 126A
7.3.4) Miejscowość: Zaborów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-083
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2991789 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |