Utrwalenie powierzchniowe drogi gminnej nr 108002E Budy Dłutowskie-Borkowice oraz utrwalenie powierzchniowe odcinka drogi gminnej Nr 108003E w Budach Dłutowskich
Gmina Dłutów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345937
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345937/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 10:07
- Lokalizacja
- Dłutów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71a1fd90-e02c-4444-ae34-9f8558876924
- Identyfikator
- 7311914326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
ATM TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLESIENIEC 21, PL · lot 0
199 724 PLNATM TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLESIENIEC 21, PL · lot 1
236 028 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345937 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utrwalenie powierzchniowe drogi gminnej nr 108002E Budy Dłutowskie-Borkowice oraz utrwalenie powierzchniowe odcinka drogi gminnej
Nr 108003E w Budach Dłutowskich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dłutów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pabianicka 25
1.5.2.) Miejscowość: Dłutów
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-081
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dlutow@dlutow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dlutow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71a1fd90-e02c-4444-ae34-9f85588769241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrwalenie powierzchniowe drogi gminnej nr 108002E Budy Dłutowskie-Borkowice oraz utrwalenie powierzchniowe odcinka drogi gminnejNr 108003E w Budach Dłutowskich
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71a1fd90-e02c-4444-ae34-9f8558876924
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345937
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000938/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Utrwalenie powierzchniowe drogi gminnej Nr 108002E Budy Dłutowskie-Borkowice
1.1.5 Utrwalenie powierzchniowe odcinka drogi gminnej Nr 108003E w Budach Dłutowskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00227540
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZII.271.22.2026.ŁS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 308943,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrwalenie powierzchniowe drogi gminnej nr 108002E Budy Dłutowskie - Borkowice.Zakres prac obejmuje drogę gminną (dz. nr 105/1, obręb geod. Budy Dłutowskie, dz. nr 86, obręb geod. Dłutów Poduchowny) o dł. ok. 480,0mb i szerokości zmiennej od 3,0m do 3,5m. Aktualnie droga posiada nawierzchnię z kruszywa drogowego kamiennego o frakcji 0-31,5mm i gr. średnio
10-15cm.
Prace będą polegały w szczególności na:
1) wyznaczeniu geodezyjnym pasa drogowego, a następnie korony jezdni przy uzgodnieniu
z Zamawiającym;
2) dostarczeniu, rozłożeniu i mechanicznym zagęszczeniu warstwy uzupełniającej podbudowy
z kruszywa drogowego kamiennego o frakcji 0-31,5mm tak aby wszędzie w granicach inwestycji było nie mniej niż 20cm podbudowy;
3) wykonaniu powierzchniowego potrójnego utrwalenia nawierzchni bitumicznej na szer. od 3m do 3,5m (zgodnie z możliwościami pasa drogowego).
4) regulacji wysokościowej zjazdów do działek prywatnych poprzez uzupełnienie kruszywem łamanym kamiennym stabilizowanym mechanicznie o frakcji 0/31,5mm gr. 20cm oraz wykonaniu na tak przygotowanym podłożu podwójnego utrwalenia powierzchniowego.
5) wyczyszczeniu przepustu Ø300mm wraz z odmuleniem 50mb rowu przydrożnego w lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego.
Dodatkowo zakres prac obejmuje wymianę istniejącej zasuwy na wodociągu ∅ 90 mm na nową
(N: 51°33’54,13”, E: 19°23’14,44”). Należy zastosować zasuwy w obudowie typu ciężkiego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 154471,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrwalenie powierzchniowe odcinka drogi gminnej Nr 108003E w Budach Dłutowskich.Zakres prac obejmuje remont odcinka drogi gminnej (dz. nr 211, obręb geod. Budy Dłutowskie)
o dł. ok. 550 mb i szer. 3,0m, rozpoczynający się od skrzyżowania z drogą powiatową nr 3310E
(dz. nr 208, obręb Leszczyny Duże) do działki prywatnej nr 176/2, obręb geod. Budy Dłutowskie. Aktualnie droga posiada nawierzchnię z destruktu asfaltowego na kruszywie drogowym kamiennym o frakcji 0-31,5mm.
Prace będą polegały w szczególności na:
1) wyznaczeniu geodezyjnym pasa drogowego a następnie korony jezdni przy uzgodnieniu
z Zamawiającym;
2) wykorytowaniu mechanicznym odcinka drogi (dł. ok. 250,0mb, szer. ok 3,5m i gł. ok. 0,35m) od skrzyżowania z drogą powiatową nr 3310E (dz. nr 208, obręb Leszczyny Duże) do końca działki prywatnej nr 255/3, obręb geod. Budy Dłutowskie;
3) dostarczeniu, rozłożeniu i mechanicznym zagęszczeniu warstwy uzupełniającej podbudowy
z kruszywa drogowego kamiennego o frakcji 0-31,5mm tak aby wszędzie w granicach inwestycji było nie mniej niż. 20cm podbudowy;
4) wykonaniu powierzchniowego potrójnego utrwalenia nawierzchni bitumicznej o szer. ok 3,0m;
5) wykonaniu poboczy z kruszywa drogowego kamiennego o frakcji 0-31,5mm o szerokości od
30cm do 50cm (w miejscach, gdzie pozwoli na to szerokość pasa drogowego!)
6) regulacji wysokościowej istniejących zjazdów do działek prywatnych poprzez uzupełnienie kruszywem łamanym kamiennym stabilizowanym mechanicznie o frakcji 0/31,5mm i gr. 20cm oraz wykonaniu na tak przygotowanym podłożu podwójnego utrwalenia powierzchniowego;
Dodatkowo zadanie obejmuje prace przy sieci wodociągowej, zgodne z poniższą grafiką i opisem:
1) Wymianę: zestawu hydrantowego nadziemnego ∅ 80 mm na nowy zestaw nadziemny (N: 51°34’12,95ʺ E: 19°24’11,13ʺ), istniejącej zasuwy sieciowej na wodociągu gminnym ∅ 160 mm na nową (zasuwa w obudowie typu ciężkiego) (N:51°34’12,95ʺ, E: 19°24’11,20ʺ), odkrycie i wyregulowanie zasuwy przyłączeniowej do posesji nr 24 (N:51°34’12,94ʺ E: 19°24’11,32ʺ).
Poprzez zestaw hydrantowy rozumie się hydrant nadziemny z podwójnym zamknięciem wraz z zasuwą w obudowie typu ciężkiego.
2) Odkrycie i wyregulowanie zasuwy przyłączeniowej do posesji nr 24C;
3) Wymianę istniejącej zasuwy na wodociągu ∅ 160 mm na nową (N: 51°34’10,32ʺ, E: 19°24’30,3ʺ). Należy zastosować zasuwy w obudowie typu ciężkiego.
4) Wymianę zestawu hydrantowego nadziemnego ∅ 80 mm na nowy zestaw nadziemny (N: 51°34’9,48ʺ E: 19°24’36,26ʺ), odkrycie i wyregulowanie zasuwy przyłączeniowej do posesji nr 26A (N: 51°34’9,47ʺ E: 19°24’36,51ʺ). Przez zestaw hydrantowy rozumie się hydrant nadziemny z podwójnym zamknięciem wraz z zasuwą w obudowie typu ciężkiego
5) Odkrycie i wyregulowanie zasuw przyłączeniowych do posesji nr 25 (N: 51°34’8,91ʺ E: 19°24’40,28ʺ) i 27C (N: 51°34’8,89ʺ E: 19°24’40,47ʺ).
6) Odkrycie i wyregulowanie zasuw przyłączeniowych do posesji nr 27A (N: 51°34’8,68ʺ E: 19°24’42,3ʺ) i 27 (N: 51°34’8,65ʺ E: 19°24’42,53ʺ).
7) Wymianę istniejącej zasuwy na wodociągu ∅ 90 mm na nową (zasuwa w obudowie typu ciężkiego) (N: 51°34’8,51ʺ, E: 19°24’45,18ʺ). Istniejącą zasuwę sieciową ∅ 160 mm odkryć i wyregulować. Odkrycie i wyregulowanie zasuwy przyłączeniowej do posesji nr 27L.
8. Odkrycie i wyregulowanie zasuwy przyłączeniowej do posesji nr 29A (N: 51°34’8,55ʺ E: 19°24’46,48ʺ).
9. Odkrycie i wyregulowanie zasuwy przyłączeniowej do posesji przy skrzyżowaniu (brak numeru posesji) (N: 51°34’8,59ʺ E: 19°24’47,30ʺ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 154471,54 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199724,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 236160,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199724,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATM TRANS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7312077393
7.3.3) Ulica: Lesieniec 21
7.3.4) Miejscowość: Dłutów
7.3.5) Kod pocztowy: 95-081
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199724,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236028,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 236028,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236028 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATM TRANS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7312077393
7.3.3) Ulica: Lesieniec 21
7.3.4) Miejscowość: Dłutów
7.3.5) Kod pocztowy: 95-081
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 236028,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |