Przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 170411W w miejscowości Strzyżyna gmina Grabów nad Pilicą.

GMINA GRABÓW NAD PILICĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345941
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345941/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 10:08
Lokalizacja
Grabów nad Pilicą, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f700e366-86b9-42c1-b5ae-9b84a7b92e62
Identyfikator
8121882003
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneInstalowanie znaków drogowychMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

STAR BUDOWA INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMirzec, PL · lot 0
403 145,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345941 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 170411W w miejscowości Strzyżyna gmina Grabów nad Pilicą.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRABÓW NAD PILICĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223706

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 51

1.5.2.) Miejscowość: Grabów nad Pilicą

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-902

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grabow@grabow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.grabow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f700e366-86b9-42c1-b5ae-9b84a7b92e62

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 170411W w miejscowości Strzyżyna gmina Grabów nad Pilicą.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f700e366-86b9-42c1-b5ae-9b84a7b92e62

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345941

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00009052/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 170411W w miejscowości Strzyżyna gmina Grabów nad Pilicą

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285756

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RO.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie odcinka drogi gminnej nr 170411W w miejscowości Strzyżyna, gmina Grabów nad Pilicą. Zakres inwestycji obejmuje przebudowę drogi na odcinku o długości 550 m. Przewiduje się wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni o szerokości 4,00 m wraz z poboczami o szerokości 0,75 m.
W ramach inwestycji przewidziano m.in.:
• roboty przygotowawcze, w tym wycinkę drzew wraz z karczowaniem pni, wywóz i zagospodarowanie drewna, karpin oraz materiałów pochodzących z rozbiórek;
• wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej (MCE);
• wykonanie nawierzchni jezdni o szerokości 4,00 m, składającej się z warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S 50/70 o grubości 4 cm oraz warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W 50/70 o grubości 5 cm;
• wykonanie poboczy z mieszanki niezwiązanej o uziarnieniu 0/31,5 mm i grubości 15 cm;
• wykonanie oznakowania pionowego obejmującego montaż słupków i znaków drogowych oraz oznakowania poziomego cienkowarstwowego.

Szczegółowy zakres robót objętych zamówieniem został określony w przedmiarze robót stanowiącym załącznik do SWZ. Wszystkie prace muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego oraz normami technicznymi dotyczącymi robót drogowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 403145,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484060,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 403145,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6642137703

7.3.4) Miejscowość: Tychów Stary 75, Mirzec

7.3.5) Kod pocztowy: 27-220

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 403145,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane