Modernizacja i rozwój infrastruktury sali widowiskowo-teatralnej „Sokół” w Starogardzie Gdańskim poprzez wymianę foteli i wykładziny – przetarg II
STAROGARDZKIE CENTRUM KULTURY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345954
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345954/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-16 10:09
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-354139bd-d211-40fc-91f9-ae0465077f05
- Identyfikator
- 5921001497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345954 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja i rozwój infrastruktury sali widowiskowo-teatralnej „Sokół” w Starogardzie Gdańskim poprzez wymianę foteli i wykładziny – przetarg II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: STAROGARDZKIE CENTRUM KULTURY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000286516
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Jana Pawła II
1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sck.starogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sck.starogard.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/starogard_gdanski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i rozwój infrastruktury sali widowiskowo-teatralnej „Sokół” w Starogardzie Gdańskim poprzez wymianę foteli i wykładziny – przetarg II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-354139bd-d211-40fc-91f9-ae0465077f05
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345954
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00240326/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Modernizacja i rozwój infrastruktury Sali widowiskowo-teatralnej "Sokół" w Starogardzie Gdańskim poprzez wymianę foteli i wykładziny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280741
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.17.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż 340 foteli oraz ułożenie 360 m2 wykładziny obiektowej w sali widowiskowo-teatralnej „Sokół” zlokalizowanej w Starogardzie Gdańskim przy Al. Jana Pawła II nr 2 zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ oraz umową.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
3. Dostarczane fotele oraz wykładzina muszą być fabrycznie nowe, kompletne, nieużywane, nieuszkodzone, wolne od wad i sprawne technicznie.
4. Zakup i montaż musi być dostosowany do wymiarów i warunków sali widowiskowo- teatralnej.
5. Rozkład i sposób zamontowania foteli musi spełniać wymogi aktualnych przepisów i norm, a w szczególności § 261 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 12 kwietnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (t.j.: Dz. U. z 2022 r., poz. 1225 z późn. zm.).
6. Ułożona wykładzina obiektowa musi spełniać wymogi określone PN (grubość, trudno zapalność, toksyczność, ścieralność, klasę użytkową, antystatykę).
7. Wykonawca zobowiązany jest do prawidłowego montażu foteli i wykładziny tj. zgodnie z wszelkimi przepisami prawa, posiadanymi certyfikatami użytkowania oraz obowiązującymi normami i wymogami odnoszącymi się do tego typu obiektów.
8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia, własnym transportem w miejsce wskazane przez Zamawiającego. Do obowiązków Wykonawcy należy również wypakowanie, montaż, przetestowanie i serwis gwarancyjny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39111200-5 - Siedziska teatralne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112200-0 - Wykładziny podłogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 718000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 718000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 718000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Megan Seating sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542592560
7.3.3) Ulica: Otowice 41
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Chełmińska
7.3.5) Kod pocztowy: 86-070
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 718000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |