Roboty budowlane w zakresie remontu budynku nr 219 – (stołówka) znajdującego się w kompleksie wojskowym Dęblin – Lotnisko administrowanym przez 41 Bazę Lotnictwa szkolnego w Dęblinie.
41. Baza Lotnictwa Szkolnego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00345964
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00345964/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-16 10:11
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97a6bc55-8747-4721-958d-75dc12b28c0e
- Identyfikator
- 5060111875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345964 z dnia 2026-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie remontu budynku nr 219 – (stołówka) znajdującego się w kompleksie wojskowym Dęblin – Lotnisko administrowanym przez 41 Bazę Lotnictwa szkolnego w Dęblinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 41. Baza Lotnictwa Szkolnego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 061456920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Brygady Pościgowej 5
1.5.2.) Miejscowość: Dęblin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-521
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 261 519 510
1.5.8.) Numer faksu: 261 519 536
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 41blsz.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.41blsz.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13028241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w zakresie remontu budynku nr 219 – (stołówka) znajdującego się w kompleksie wojskowym Dęblin – Lotnisko administrowanym przez 41 Bazę Lotnictwa szkolnego w Dęblinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97a6bc55-8747-4721-958d-75dc12b28c0e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345964
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108398/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Roboty budowlane w zakresie budynków (bud. 219), wykonanie tynków, wykonanie posadzek i inne prace murarskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222928
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 12/26/P
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont budynku nr 219 – (stołówka) znajdującego się w kompleksie wojskowym Dęblin – Lotnisko, administrowanym przez 41. Bazę Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie, polegający na wykonaniu robót: rozbiórkowych, prac murowych, wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji elektrycznej. Przedmiotem zamówienia jest remont budynku nr 219 – (stołówka) zgodnie z wymaganiami zawartymi w Rozdziale 3 niniejszej SWZ, Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 1a do SWZ oraz niżej wskazanymi dokumentami:
- Formularzem ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ;
- Przedmiarem Robót - stanowiącym załącznik Nr 10 do SWZ;
- Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiOR) - stanowiącymi załącznik Nr 11, 11a, 11b do SWZ;
- Projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi - załącznik Nr 12 do SWZ;
- Dokumentacją projektową stanowiącą – załącznik Nr 13 do SWZ;
Prace związane z remontem budynku nr 219 znajdującym się w kompleksie wojskowym Dęblin – Lotnisko powinny być wykonywane w godzinach od 7.00 do 15.00. Potrzebę realizacji robót w dni robocze po godzinie 15.00 oraz w dni wolne od pracy należy zgłaszać na co najmniej 3 dni przed rozpoczęciem prac, pisemnym zgłoszeniem przez Wykonawcę robot do Dowódcy 41. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Dęblinie (kancelaria jawna), podając imiennie osoby oraz rodzaj sprzętu. Wykonawca zapewnia wszelkie materiały i urządzenia niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia we własnym zakresie i na swój koszt oraz zobowiązany jest do stosowania wyrobów budowlanych zgodnych ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót. Przedmiarem robót, Dokumentacją projektową oraz dopuszczonymi do stosowania przez ustawę z dnia 07 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2025 r. poz. 418 t.j.), posiadającymi aktualne atesty i certyfikaty pozwalające na ich stosowanie.
Wykonawca zobowiązuje się przeprowadzić zagospodarowanie terenu budowy na własny koszt. W ramach powyższego Wykonawca jest zobowiązany ustawić znaki i tablice ostrzegawcze oraz we własnym zakresie zapewnić inne techniczne warunki prawidłowego zabezpieczenia robót. Wszelkie konsekwencje z tytułu nieodpowiedniego zabezpieczenia terenu robót obciążają Wykonawcę. Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość wykonania robót budowlanych oraz za zgodność ich przeprowadzenia ze sztuką budowlaną, specyfikacją techniczną, przedmiarem robót, dokumentacją projektową, poleceniami inspektorów nadzoru oraz zasadami BHP i ppoż.
Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia i utrzymania bezpieczeństwa na terenie budowy Wykonawca odpowiada ponadto za ochronę terenu budowy oraz za wszelkie materiały i urządzenia używane do ich realizacji, od dnia przejęcia terenu budowy do dnia odbioru wykonanych robót.
Wykonawca będzie korzystał z własnego źródła energii elektrycznej oraz
z własnych dostaw wody, lub podpisze umowę na rozliczenie dostawy energii elektrycznej z RZI Lublin, dostawy wody na cele technologiczne i socjalne z JW 4929 Dęblin, po uprzednim zamontowaniu własnej rozdzielnicy elektrycznej z licznikiem i własnego wodomierza posiadających ważną legalizację. Wykonawca w protokole przekazania terenu budowy wskaże wariant zabezpieczenia mediów do realizacji zamówienia.
Zgodnie z przepisami prawa a w szczególności ustawy o odpadach (art. 3 ust.1 pkt 32 ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r., (Dz.U. z 2023 r., poz.1587 t.j.) Wykonawca realizujący roboty budowlane będzie jednocześnie wytwórcą odpadów. Wykonawca (lub jego podwykonawca o ile dotyczy) winien posiadać uprawnienia w zakresie zezwoleń wynikających z ustawy o odpadach i spełnieniu wymogów ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2023 r., poz.1587 t.j.). Wykonawca jako wytwórca odpadów zobowiązany jest do przestrzegania przepisów ustawy z dnia 14 grudnia 2014 r. o odpadach. Odzyskane w ramach realizacji zadania materiały tj. złom, Wykonawca własnym transportem przekaże do magazynu Infrastruktury za pokwitowaniem, natomiast gruz, drewno, szkło, tworzywo sztuczne przekaż do utylizacji na własny koszt. A w przypadku gdy materiały z demontażu nie nadają się do ponownego użycia przekaże do utylizacji na własny koszt zgodnie z w/w Ustawą. Wykonawca w trakcie realizacji robót budowlanych zobowiązuje się do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych oraz do prowadzenia robót budowlanych zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.
1Wykonawca na własny koszt naprawi powstałe uszkodzenia ślusarki okiennej i drzwiowej, instalacji centralnego ogrzewania, izolacji fundamentów, ścian wykonanych pierwszym etapie remontu.
Wykonawca na własny koszt naprawi powstałe uszkodzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji gazowej, instalacji elektrycznej, ścian wykonanych
w drugim etapie remontu. Wykonawca ma możliwość wglądu do kompleksowej dokumentacji technicznej obejmującej całość inwestycji (znajdującej się w siedzibie zamawiającego) w celu uniknięcia podczas realizacji robót kolizji z instalacjami nieobjętymi przedmiotem zamówienia.
Wykonawca na własny koszt zabezpieczy ślusarkę okienną i drzwiową, grzejniki centralnego ogrzewania, instalację gazową, instalację wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną.
Po wykonaniu wszystkich robót, obowiązek ostatecznego uporządkowania
i przekazania terenu po realizacji robót budowlanych Zamawiającemu, leży po stronie Wykonawcy.
Wykonawca jest zobowiązany do zabezpieczenia i utrzymania bezpieczeństwa na terenie budowy na czas trwania ich realizacji, aż do momentu zakończenia prac i odbioru końcowego robót budowlanych. W ramach powyższego Wykonawca jest zobowiązany ustawić znaki i tablice ostrzegawcze oraz we własnym zakresie zapewnić inne techniczne warunki prawidłowego zabezpieczenia robót. Wszelkie konsekwencje z tytułu nieodpowiedniego zabezpieczenia terenu robót obciążają Wykonawcę.
22.Wykonawca odpowiada ponadto za ochronę terenu budowy oraz za wszelkie materiały i urządzenia używane do ich realizacji, od dnia przejęcia terenu budowy do dnia odbioru wykonanych robót.
23 Wszelkie konsekwencje wynikające z nieprzestrzegania obowiązujących przepisów w czasie wykonywania robót, obciążają Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45410000-4 - Tynkowanie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262310-7 - Zbrojenie
45262300-4 - Betonowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1219340,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1219340,48 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1219340,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „JP CONSTRUCTION” Marcin JEŻAK Przedsiębiorstwo Realizacji i Obsługi, Budownictwa, Zakrzew, Natalin 1e
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 796-269-25-42
7.3.3) Ulica: Natalin 1e
7.3.4) Miejscowość: Zakrzew
7.3.5) Kod pocztowy: 36-652
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1219340,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |