Remont sal dydaktycznych oraz pomieszczeń internatu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BIELICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00345974
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00345974/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-16 10:14
Lokalizacja
Gębice, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f058389e-26d6-4bc7-9548-ec3860236bed
Identyfikator
5571277884
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskiePokrywanie podłógRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie drzwi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00345974 z dnia 2026-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sal dydaktycznych oraz pomieszczeń internatu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BIELICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000094679

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bielice 1

1.5.2.) Miejscowość: Gębice

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-330

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zs-bielice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs-bielice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zs_bielice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sal dydaktycznych oraz pomieszczeń internatu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f058389e-26d6-4bc7-9548-ec3860236bed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345974

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056323/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont sal dydaktycznych oraz pomieszczeń internatu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316393

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSB.261.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu sal dydaktycznych oraz pomieszczeń internatu w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bielicach.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) wyrównanie powierzchni ścian, usunięcie ubytków oraz wykonanie prac przygotowawczych pod malowanie,
2) wykonanie powłok malarskich oraz strukturalnych na ścianach,
3) remont i odnowienie powierzchni sufitów,
4) demontaż istniejących posadzek, przygotowanie podłoża oraz wykonanie nowych posadzek z płytek ceramicznych w salach dydaktycznych,
5) wykonanie nowych posadzek z paneli podłogowych o podwyższonej odporności na ścieranie w pokojach internatu,
6) wymianę istniejącego oświetlenia na oprawy LED,
7) wykonanie niezbędnych robót elektrycznych, obejmujących montaż nowych gniazd elektrycznych, wyłączników oraz dodatkowych instalacji elektrycznych,
8) wymianę istniejącej stolarki drzwiowej na nową stolarkę spełniającą wymagania określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia,
9) wykonanie robót wykończeniowych i porządkowych związanych z realizacją zadania.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45432130-4 - Pokrywanie podłóg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne
Przed otwarciem ofert Zamawiający poinformował, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 450 000,00 zł brutto.
W wyznaczonym terminie wpłynęły dwie oferty:
Wykonawca Cena brutto Gwarancja Liczba punktów
AMTC POLAND Sp. z o.o.
ul. Młodzieży 9D
30-829 Kraków 634 311,00 zł 60 miesięcy 80,82 pkt
Wielobranżowa Firma "AWPO" s.c. P. Lewandowski A. Wudziński
ul. Marulewska 45
88-100 Inowrocław 431 552,63 zł 37 miesięcy 70,00 pkt
Zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia najkorzystniejszą ofertą jest oferta złożona przez AMTC POLAND Sp. z o.o., która uzyskała 80,82 pkt.
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 634 311,00 zł brutto i przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, o 184 311,00 zł brutto.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków finansowych do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2026-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane